Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ukradené kolo z balkonu v 1. patře
#1

Rád bych vás všechny upozornil na nebezpečí kradeže - tento týden ukradli nám kolo postavené na balkoně nejspíš v denních hodinách. Docela šokující je drzost zlodějů, máme balkon směrován do vnitrobloku a k nám zřejmě museli přelézt přes (zatím volný) byt v přízemí, který je celý oplocen.

PHU.
Odpovědět
#2

cože? tak to je už druhý případ? nechápu to...
Odpovědět
#3

no, jeste ze si platime tu drahou ochranku, ktera toho moc neuchrani Sad
Odpovědět
#4

To kolo je pryč za 1 minutu. Ani sebelepší ochranka tomu nezabrání, v tom se jich musím zastat. Zloděj jde okolo, udělá hup, hup a má kolo. I kdyby ho kdokoliv viděl z okna, nestačí udělat nic, než přijedou policajti, je v trapu.
Odpovědět
#5

tak nam na zahradce zas pristavaji darecky, dneska ponozka s medvidkem PU Smile tak jsem ji vratila na nastenku v A3 ;-)

jinak ja bych to kolo na balkone minimalne zamkla no ne?? my teda mame v komore uvnitr bytu.. sice zabiraji pulku ale aspon je v bezpeci..
Odpovědět
#6

Jako chápu, že nechávat kolo na balkoně v prvním patře je hazard, ale v prvním patře, pod kterým je oplocený pozemek? :/ Tak to by mě nikdy nenapadlo. Bydlíme taky v prvním a tahle informace mi teda nedělá moc dobře. To abych se bála spát s otevřenými balkonovými dveřmi Rolleyes
Lidi jsou takový svině, to je fakt nehorázný, taky bych sekala ruce a to by bylo bezrukých Rolleyes
Odpovědět
#7

Nikka Napsal(a):Jako chápu, že nechávat kolo na balkoně v prvním patře je hazard, ale v prvním patře, pod kterým je oplocený pozemek? :/ Tak to by mě nikdy nenapadlo. Bydlíme taky v prvním a tahle informace mi teda nedělá moc dobře. To abych se bála spát s otevřenými balkonovými dveřmi Rolleyes
Lidi jsou takový svině, to je fakt nehorázný, taky bych sekala ruce a to by bylo bezrukých Rolleyes
No pokud by pod oknem nebyl plot, přes který se tam dá vylézt, tak by bylo první v pohodě. Na plot vyskočí a je to...... :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)