Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Osmé setkání - čekání na jaro
#26

Ujme se někdo bukace? - chystám se tam (Maják) tenhle týden na o, takže když tak udělám rezervaci Smile
Odpovědět
#27

17.3. +1
Odpovědět
#28

ja taky dorazim
Odpovědět
#29

face.2 Napsal(a):Ujme se někdo bukace? - chystám se tam (Maják) tenhle týden na o, takže když tak udělám rezervaci Smile

Tak jsem premyslel, jakyho bukace mas na mysli, je to tusim ptak, ci co Smile ... a ze mi to chvili trvalo, nez mi to doslo Smile
Odpovědět
#30

Tak já udělám rezervaci místo bukace Big Grin :lol:
cyprovi Napsal(a):
face.2 Napsal(a):Ujme se někdo bukace? - chystám se tam (Maják) tenhle týden na o, takže když tak udělám rezervaci Smile

Tak jsem premyslel, jakyho bukace mas na mysli, je to tusim ptak, ci co Smile ... a ze mi to chvili trvalo, nez mi to doslo Smile
Odpovědět
#31

Vážení účastníci blížícího se srazu, rezervace udělána - 17.3. od 19,00 na obvyklém místě, které bude, pro nás, opět nekuřácké Smile .
Odpovědět
#32

face.2 Napsal(a):Vážení účastníci blížícího se srazu, rezervace udělána - 17.3. od 19,00 na obvyklém místě, které bude, pro nás, opět nekuřácké Smile .

diky diky Smile takze dalsi pokus o kratkou nevinnou navstevu Brooklynu? Smile
Odpovědět
#33

No každopádně mám druhý den Home office Wink, takže bych konečně rád poznal to stodůlkovské doupě :lol:
cyprovi Napsal(a):
face.2 Napsal(a):Vážení účastníci blížícího se srazu, rezervace udělána - 17.3. od 19,00 na obvyklém místě, které bude, pro nás, opět nekuřácké Smile .

diky diky Smile takze dalsi pokus o kratkou nevinnou navstevu Brooklynu? Smile
Odpovědět
#34

2 Face: Díky moc za bukačeSmile)))

Teda vy jste odvážný s tím Brooklynem. Já se bojím pomalu i na poštu za bílého dne :lol:
Odpovědět
#35

Taky mám trochu obavy...ale musí se to zkusitSmile
Blueorange Napsal(a):2 Face: Díky moc za bukačeSmile)))

Teda vy jste odvážný s tím Brooklynem. Já se bojím pomalu i na poštu za bílého dne :lol:
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)