Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Umístění popelnic
#26

Podle toho jak to dodelavaj dodatecne, tak mi fakt prijde, ze na to zapomeli :-)
Odpovědět
#27

to je budu mít blízko Big Grin Big Grin Big Grin
Odpovědět
#28

Poloha ploch pro kontejnery odpovídá přesně situaci stavby, co vyfotila kdysi madite:
- 2 hnízda jsou vpravo a vlevo (docela těsně) od vjezdu do garáží domu A.
- 2 hnízda (z nichž jedno je na fotce) jsou vpravo a vlevo od vjezdu do garáží domu B
- 1 hnízdo je západně od vjezdu do garáží domu C
Odpovědět
#29

A áčka budou k popelnicím s pytlem běhat přes celej parčík Big Grin No nic, to vždycky vezmu ráno cestou na metro Tongue
Odpovědět
#30

Nejlepší jsou ty zabudované kontejnery v zemi. Nemůžou na ně smažky, nekazí vzhledem okolí. Ale ty se nás asi jak vidím na fotce netýkají Rolleyes
Odpovědět
#31

O vikendu sme se byli mrknout na budku pro kontejnery, nevypada to uplne zle... jen si asi trochu popelari zaposilujou nez ten kontejner dotlacej k jejich sluzebaku po chodniku.

Nicmene, sem se chtel zeptat, zda-li nemate info, kdy tam budou i ty kontejnery. Kam ted vyhazujete odpadky, vy co tam uz bydlite?
Odpovědět
#32

hot news - již od včerejška jsou umístěny popelnice. Zatím jen na směsný odpad, zatím chybí na tříděný.
Jo budoucí obyvtelé! TŘIĎTE ODPAD!!! :lol:
Odpovědět
#33

2 Blueorange : U vjezdu do garáží ? Tak v tom případě by Finep na A5 mohl vyvěsit ceduli "Popelnice v ceně bytu".... :lol:
Odpovědět
#34

tříděný bude až o tom rozhodne SVJ nebo by to tak aspoň mělo být teda pokud ty co tam bydlí se na ty kontejnery nesloží a nezaplatí je ze svého Big Grin
Odpovědět
#35

2 Kryton: Big Grin Big Grin Tak to už to máme s veškerým komfortem, metro v ceně bytu, teď popelnice....ještě by nám mohli dát Tesco s Ikeou do ceny, co myslíš? Wink
Odpovědět
#36

hele a já si naivně myslel, že kontejnery na tříděný odpad jsou něco jako ZDARMA ... asi ne, ale jsou určitě levnější něž na směsný....
Odpovědět
#37

ono záleží jestli budou jenom naše nebo ne pokud to bude tak že k nim budeme mít přistup pouze mi ( budou uzamčeny) tak je platíme mi pokud budou veřejně přístupné tak je to samozřejmě zdarma. já nevim jak ty budky na popelnice budou vypadat jestli budou mít zámek nebo ne, nebo jestli dá město tříděný odpad někam mimo tuhle boudu :lol:
Odpovědět
#38

2 Blueorange : A nakonec ceduli byt v ceně bytu : P Na tříděný odpad jsou "bezplatně". Jen za "směšný" se platí.
Odpovědět
#39

Popelnice na trideny odpad pry budou mesta. Proto take nejsou pozemky pod nimy mezi parcelama, ktere jsou soucasti prodeje. Narozdil od tech pro netrideny odpad.
Odpovědět
#40

zdravím Jakuba, tak jak se bydlí sousede... který vchod? zatím je na BČ klídek.... jen těch krabic u popelnic... škoda že nemůžeme třídit....
Odpovědět
#41

fanosik Napsal(a):zdravím Jakuba, tak jak se bydlí sousede... který vchod? zatím je na BČ klídek.... jen těch krabic u popelnic... škoda že nemůžeme třídit....

taky zdravime. vchod A2 - krabice jsou taky nase zasluha.. uz mne z tech vsech kartonu prechazi zrak, mam pocit, ze bydlime spis v IKEA nez v BC:-))
Odpovědět
#42

:-) myslim krabice vedle popénice popelari nevyvezou. meli bychom pozadat o modre kontaky na papir.... a nebo zpet vratit do ikea:-)))
Odpovědět
#43

ja myslim, ze to vyvazeji. Rozhodne ty krabice mizi:-)
Odpovědět
#44

no já bych neřekl.... ty co jsou kolem popelnic tak ne..... ráno jsme šel kolem A5 a C2 a popelnice vyvyžena a krabice mimo ní zústaly... když se hodí do popelnice tak zese jsou plné.... chtělo by to kontejnery na papír.. A to nás tam bydlí 5 a 1/2 a krabic všude hodně... co s tím?
Odpovědět
#45

odnášet zatím krabice do nejbližšího kontíku na papír Tongue Big Grin
Odpovědět
#46

Kdyz se podivam z okna tak vedle b2 jsou kontejnery i papir odvezeny. Jinak opravdu nebudu tahat papiry dal nez ke kontejnerum. To bych se z toho asi zblaznil..

To Nikka: good luck az to budes nosit do tridenyho:-)))
Odpovědět
#47

jojoj jsem pro NIkka... :-)
prosím Vás sousedé třiťte odpad :-) Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Odpovědět
#48

Jakub - hodíme je do auta a odvezeme, to není problém. Takže já se klidně projdu, nebo projedu pár set metrů na Stodůlecké sídliště ... Wink

To byla jen odpověď Fanosikovi co s tím, když zatím ten kontík nemáme Wink Tongue Big Grin
Odpovědět
#49

Mně také přijde, že ty krabice nevyváží. Vše, co bylo v kontejnerech, zmizelo a bordel kolem popelnic zůstal. My to budeme asi vozit na sběrný dvůr, ale zatím máme v OP stále Prahu 10, tak to nám to na třináctce asi nevezmou Sad
Jinak jsem koukala, že ten problém s těmi odpadky dneska řešil s někým člověk ze správy budovy....příští týden si tam jdu dokoupit chipy, tak se zeptám na ten tříděný odpad, celkem by se tu hodil, pak se hází kartony do popelnic a směsný odpad se tam už nevejde a válí se na zemi.
Odpovědět
#50

Blueorange/ Myslím, že pokud máš trvalý pobyt kdekoliv v Praze, můžeš užívat všechny pražské sběrné dvory. My takhle před 3mi lety vyváželi na občanku kámoše (P5) při stěhování odpad na Šance (P9) .
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)