Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venkovní parkování, garáže
#51

madite Napsal(a):no to moje aute je z centra prahy zvyklé prach špína, kadince od holubů, a to nám tam z okrasných stromů padá ještě nějaká míza vypadá to jako kdyby to auto postříkal někdo lakem na vlasy, ale je fakt že se zase u nás moc auta nekradou oni by s nima přes ty kolony moc daleko neujeli Big Grin
Ale to tady radši nebudu řikat ani to jak se vykrádaj auta v garážích, jo člověk takhle vstane de k autu a ono ejhle kola pryč Sad
v garazích je kamerový systém, který si platíme, asi by to bylo dohledatelný, kdo ta kola nutne potřeboval :-)
Odpovědět
#52

áááá tak to jo to já nevím tak to je fajn
Odpovědět
#53

tak dnes jsem byla v bytečku a parkovalo venku pouze 5 aut plus 3 stály v bessemerově, řekla bych že většina aut co tam parkuje přes pracovní dny budou dělníků a finepu ( finep tam má tolik lidí že se ani nedivim že jsou všechna místa obsazená).
Dnes tam stála dodávka od kiky někomu už něco přivezli Big Grin
Odpovědět
#54

madite Napsal(a):tak dnes jsem byla v bytečku a parkovalo venku pouze 5 aut plus 3 stály v bessemerově, řekla bych že většina aut co tam parkuje přes pracovní dny budou dělníků a finepu ( finep tam má tolik lidí že se ani nedivim že jsou všechna místa obsazená).
Dnes tam stála dodávka od kiky někomu už něco přivezli Big Grin
já jsem ji videla přijíždět Wink a do garaží u nás na áčku už jezdí hodne lidi a do toho domku u A5 v rohu smer metro jela nejak pani s ruzovym autem a ditem a vecma :-) vzdy si rikam, zda to neni nekdo z vas Big Grin
Odpovědět
#55

NEPRIJDE vam u nove Britske II., 4 nove parkovaci mista dost malo? Sice maji garaze, ale ne vsichni ji budou mit. Rolleyes jak muze probehnout kolaudace se 4 verejnymi misty? Nebo se pocita ze se vyuziji mista stavajici? Jaky mate nazor
Odpovědět
#56

Podle projektu na EIA měl Finep parkovací místa plánována i z boku budovy u cesty k metru. No očividně se na ně vyprdli.

Viz příspěvek Talestalkera: https://picasaweb.google.com/lh/photo/ix...directlink


fanosik Napsal(a):NEPRIJDE vam u nove Britske II., 4 nove parkovaci mista dost malo? Sice maji garaze, ale ne vsichni ji budou mit. Rolleyes jak muze probehnout kolaudace se 4 verejnymi misty? Nebo se pocita ze se vyuziji mista stavajici? Jaky mate nazor
Odpovědět
#57

Parkovací místa z boku si myslím udělají s dokončením Vodafonu, protože pak mají být po obou stranách tý ulice ke schodům...
Odpovědět
#58

no k metru jsou ze strany BČ II zasazeny stromy a planuje se zelena plocha. Takze na parkovani to nevypada... Timto se opet zkomplikuje pakrovani kolem BČ I. Na celou BČ II 4 nová parkovací místa jsou hodně málo...
Odpovědět
#59

Na všech situačních plánech tam parkovací místa jsou, takže předpokládám, že tam budou i v reálu, i když třeba ne hned. Pokud vím, je tam na části i snížený obrubník, což nasvědčuje tomu, co jsem napsal. Podle mě je tam teď ani udělat nemůžou, když polovinu té komunikace zabírá oplocení k Vodafonu...
Odpovědět
#60

Btw, v ulici Kuchařova je nová řada parkovacích stání a to včetně označeni příslušnou značkou. Možná, že to souvisí.
Odpovědět
#61

Ogg Napsal(a):Btw, v ulici Kuchařova je nová řada parkovacích stání a to včetně označeni příslušnou značkou. Možná, že to souvisí.
Tam je super plac. Nepritele bych tam neposlal parkovat Smile))
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)