Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sraz č. 7 - aneb přiznání k dani z nemovitosti :)
#26

Koukam davaji kamarada do deste, zamerim se na ten brooklynSmile
Odpovědět
#27

19 je tradice Smile ... pockam jeste do pristiho tydne a v Po/Ut to booknu
Odpovědět
#28


Tak mne napadlo se zeptat - objevis se na nekterem ze srazu? Kdyz se tak koukam okolo, tak jsi asi jedina z pravidelne a casto prispivajicich, koho jsem jeste nemel tu cest potkat Smile
Odpovědět
#29

Ráda přijdu, 23.
Odpovědět
#30

20.01. od 19hod., Majak - 2 lidi
Odpovědět
#31

No přiznám se, že sama na sraz nepůjdu a přítele tam za prvé nedotáhnu, on na to prostě není (já vlastně taky ne, ne že bych nerada poznávala nové lidi, ale jsem docela stydlivá) a navíc ani nemůže, protože máme doma dva prcky. Třeba časem... Wink Rozhodně neříkám,že never Smile
Odpovědět
#32

No já jsem taky stydlivá, dva prcky máme doma rovněž, můj chlap taky zrovna vzor kontakního člověka není, ale koneckonců vyrazit se dá i bez něj, a naopak o to líp, neb má kdo hlídat, takže.... :-D
Odpovědět
#33

Tož já se tradičně hlásím také, navíc zřejmě přijdu s dobrou náladou, neb na večer před tím mám už domluvenou jinou hospodu. a Brooklyn to pak jistí... :-D
Odpovědět
#34

Já se také přidám. Takže jestli dobře počítám tak 27.
Odpovědět
#35

Mno vyborne, takze zitra zamluvim pro 30 lidi - pokud se jeste nekdo rozhodnete k nam pridat (nebo naopak neprijit...), tak se sem porad hlaste, kdyby to jeste nejak vzrostlo, tak pripadne pocet upravim....
Pekne se nam to tu mnozi, pekne Smile)
Odpovědět
#36

No, neda se nic delat, treba to jednou vyjde Smile
Odpovědět
#37

Také přijdu.
Odpovědět
#38

zdravime a i touto oficialni cestou hlasime nasi ucast na srazu (20.1.) - 2 dospeli + kocarek s obsahem o))
Odpovědět
#39

Tak vazeni mame rezervaci, je v nekuraku na 19:00 v tuto chvili pro 30 lidi.
Pokud spravne pocitam, tak je nas 30 dospelych + 1 a vice kocarku, predpokladam, ze vetsina s obsahemSmile

Majaku a Brooklynu zdar Smile
Odpovědět
#40

Díky, těšíme seSmile
Odpovědět
#41

Ahojte vsetci... rad by som prisiel, kedze ma tato zalezitost tiez zaujima, ale mam kazdy stvrtok fotbalek v tom case.

Bola by to moja premiera na zrazoch v Majaku. Este ten fotbalek prehodnotim.

Takze na 50% sa hlasim.
Odpovědět
#42

Jules Napsal(a):Ahojte vsetci... rad by som prisiel, kedze ma tato zalezitost tiez zaujima, ale mam kazdy stvrtok fotbalek v tom case.

Bola by to moja premiera na zrazoch v Majaku. Este ten fotbalek prehodnotim.

Takze na 50% sa hlasim.


Ahoj, tak v tom pripade mas 50% zidle rezervovanu taky ;-))
Odpovědět
#43

Ahojte Cyprovi, prenechavam Vam svojich 50% stolicky. Mam dnes navstevu zo SR, takze chcem poprosit niekoho, zo zucastnenych, kto vlastni 2+kk o pribliznej rozlohe 50 m2 a garazove stani, aby sem napisal kratky report, ako bude alebo vyplnil dan.priznani, resp. dan z nemovitosti. Ja to mam este z mojou nastavajucou rozdelene na polovicne vlastnictvo, ale dan odvediem za Nas oboch ja. Je to byt v A3 a taktiez ma zaujima, ci mam zaradit aj spolocne priestory pred objektom do formularu a taktiez ak mam samostanu kupnu zmluvu na garazove stani, ci to tiez mozem zaradit do rovnakeho formularu.

Dakujem vsetkym prispievatelom a spoluobyvatelom.

Cool


cyprovi Napsal(a):
Jules Napsal(a):Ahojte vsetci... rad by som prisiel, kedze ma tato zalezitost tiez zaujima, ale mam kazdy stvrtok fotbalek v tom case.

Bola by to moja premiera na zrazoch v Majaku. Este ten fotbalek prehodnotim.

Takze na 50% sa hlasim.


Ahoj, tak v tom pripade mas 50% zidle rezervovanu taky ;-))
Odpovědět
#44

Jules Napsal(a):.. chcem poprosit niekoho, zo zucastnenych, kto vlastni 2+kk o pribliznej rozlohe 50 m2 a garazove stani, aby sem napisal kratky report, ako bude alebo vyplnil dan.priznani, resp. dan z nemovitosti. Ja to mam este z mojou nastavajucou rozdelene na polovicne vlastnictvo, ale dan odvediem za Nas oboch ja. Je to byt v A3 a taktiez ma zaujima, ci mam zaradit aj spolocne priestory pred objektom do formularu a taktiez ak mam samostanu kupnu zmluvu na garazove stani, ci to tiez mozem zaradit do rovnakeho formularu.

Dakujem vsetkym prispievatelom a spoluobyvatelom.

Cool
toto se bude hodit i nam pristi rok :-)

a doufam teda, ze na srazu se bude resit i neco jineho nez dane, nas to pekne minulo, tak abysme se tam nenudili :-)

hmm tak se moc omlouvame, ale dneska to proste nedame, pritel je jeste v praci a musime balit, v sobotu rano stehujem a mame toho hrozne na baleni :-( a jeste rozlozit nabytek... tak si to uzijte a bavte se..
Odpovědět
#45

tak se nám sraz zase povedl! hezký pokec:-) hihi no aby nám příště Big Grin ten Maják stačil...
Odpovědět
#46

Jo jo, bylo to opět moc fajn. A co Brooklyn? Kdo jej pokořil tentokrát?
Odpovědět
#47

já teda ne... ono člověk musí vstávat ráno do práce :-) Tongue
Odpovědět
#48

Na pokořitele Brooklynu je ještě moc brzy, ti se ozvou až tak po poledni.

Medvik Napsal(a):Jo jo, bylo to opět moc fajn. A co Brooklyn? Kdo jej pokořil tentokrát?
Odpovědět
#49

Pokořitelé Brooklynu už tvrdě pracují :-) i s kocovinou...
Odpovědět
#50

lukas Napsal(a):Pokořitelé Brooklynu už tvrdě pracují :-) i s kocovinou...

tak vas nakonec prekecali jo? :lol: my jsme se pekne prosli domu a ve 12 sli spinkat.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)