Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sraz č. 7 - aneb přiznání k dani z nemovitosti :)
#51

Bylo to fajn, přiznávám, zbaběle jsem zdrhl před Brooklynem Cool Budiž mi omluvou, že mě dnes čeká velká pařba v La Bodeguitě Smile Příště jdu na 100% Wink
Odpovědět
#52

lukas Napsal(a):Pokořitelé Brooklynu už tvrdě pracují :-) i s kocovinou...

No tak to chválím, my všichni kromě "homeoffisáků" pracujeme již od časného rána.

PS:
Já věděl, že se někdo ozve. Smile Smile
Odpovědět
#53

Tak já, bohužel, včerejšek musela oželet, neb jsem měla službu u dětí a muž službu v práci. Navíc opušťák jsem dostala již na předchozí večer, který se taky celkem povedl. Big Grin Tímto se tedy těším na příští setkání - takže kolikátého února???? :lol:
A mimochodem, kteří to odvážlivci tedy Brooklyn otestovali????
Odpovědět
#54

lukas Napsal(a):Pokořitelé Brooklynu už tvrdě pracují :-) i s kocovinou...

no, pravda nebylo mi rano uplne hej, ale nebylo to tak strasny ... dneska jsem do pul sesty rano popijel doma a bylo mi hur SmileSmile
Odpovědět
#55

Gabis Napsal(a):Tak já, bohužel, včerejšek musela oželet, neb jsem měla službu u dětí a muž službu v práci. Navíc opušťák jsem dostala již na předchozí večer, který se taky celkem povedl. Big Grin Tímto se tedy těším na příští setkání - takže kolikátého února???? :lol:
A mimochodem, kteří to odvážlivci tedy Brooklyn otestovali????

Ahoj,
s tím testováním Brooklynu bych byl opatrný. Bydlím tady u toho již tři roky a za tu dobu šla úroveň tohoto zařízení velmi dolů. Pravidelně jsou na seznamu rvačky, zásahy policajtů, ten poslední byl cca v sobotu před 2mi týdny a bylo to velké. Nikomu nic nechci vnucovat, jen dávejte bachaSmileSmile
Odpovědět
#56

pami Napsal(a):
Gabis Napsal(a):Tak já, bohužel, včerejšek musela oželet, neb jsem měla službu u dětí a muž službu v práci. Navíc opušťák jsem dostala již na předchozí večer, který se taky celkem povedl. Big Grin Tímto se tedy těším na příští setkání - takže kolikátého února???? :lol:
A mimochodem, kteří to odvážlivci tedy Brooklyn otestovali????

Ahoj,
s tím testováním Brooklynu bych byl opatrný. Bydlím tady u toho již tři roky a za tu dobu šla úroveň tohoto zařízení velmi dolů. Pravidelně jsou na seznamu rvačky, zásahy policajtů, ten poslední byl cca v sobotu před 2mi týdny a bylo to velké. Nikomu nic nechci vnucovat, jen dávejte bachaSmileSmile

a jeje, noo, tam bych se pripletl fakt nerad Sad
Odpovědět
#57

Jo tak je pravda, že se tam občas přihodí i horší věci......
Odpovědět
#58

Tak já nevím. V Brooklynu jsem byla jen jednou a dojem mi nic nepokazilo. Na poště už mockrát a vždycky tam jdu s lehkým mrazením v zádech. Ale je fakt, že tygr by se za fousky tahat neměl. Takže na Brooklyn si dám pozor. Jenže, kam budeme chodit? Už aby otevřeli něco v administračkách. Neuvažuje třeba Bayer o firemním nočním podniku s přístupem pro blízké sousedy z BČ? Jako odpočinková aktivita pro zaměstnance by se to třeba dalo odepsat z daní, ne Cool ?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)