Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Praktický lékař Stodůlky
#26

Monika Napsal(a):Ahojky, ja jsem se do Prahy přistěhovala, a vůbec nic tu neznám. Teď řeším doktory a jednoduché to asi nebude jak vidím. Já byla zvyklá v našem městě zajít do jedné polikliniky, kde sídlili všichni lékaři, od praktických, kožní, ORL, gynda, no vše. Tady je to na Budějárně, že?Ale to je dalkeko ze Stodůlek, nevíte o něčem tady??Jinak nemáte někdo tel. na toho praktického lékaře v Hostinského ulici??Je tam jen on nebo i jiní lékaři?Nevíte mimo to ještě o nějakém dobrém gynekologovi, zubařovi, alergologovi, ortopedovi, kožním??Bylo by supr, kdyby to bylo vše na jednom místě, ale to asi není, že...Děkuji moc, Monika.
tak ja doporucim jen gynekologii, je to sice v suchdole, ale pani doktorka paradni, a stoji za to, tam cas od casu dojet. jeste bere. jen pozor rict primo k pani doktorce, je tam jeste jeji otec a ten je pry hruza http://www.gynelav.cz/

k zubari chodim do mediconetu na nam. republiky k dr. provaznikove, je mlada, docela dobra mi prijde, jen ja nemam problemy se zuby, tak nevim jak co boli. bila plomba pry 1500kc.. floridace 500kc, ale zas dela pokazde rentgen. jinak v mediconetu maji vsechno (z gynekologie jsem tam utekla), jen je to soukrome a bud si koupis za naky rocni poplatek, nebo platis jednotlive navstevy, ale v tom se nevyznam, plati nam to firma.
Odpovědět
#27

děkuji za infoSmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)