Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kolaudace projektu
#51

jakub/ Také emailem? A také vám vrátí jen za rozdíl mezi (puvodni_vymera - tolerance) a novou výměrou?
Odpovědět
#52

nene my jsme volali takze zatim jen slovni info.. presne jak rikas.. vrati jen rozdil mezi novou vymerou a ( puvodni vymerou a toleranci)
Odpovědět
#53

lidi jsou fakt dobytci, to je neskutečný... máme se asi na co těšit :mad: A to by člověk řekl, že si toho budou vážit Rolleyes
Odpovědět
#54

Btw. kolaudacni souhlas byl vydan az 11.5., takze milej pan co nam na prohlidce tvrdil, ze vse probehlo ok, tak decetne kecal..
Odpovědět
#55

walker/ Přesně. Já pochopím, že nedostanou kolaudaci hned a že se mohou vyskytnout problémy. Když mi to poví na rovinu tak neřeknu ani ň. Ale že lžou, to mě fakt štve.
Odpovědět
#56

Ale to je to o cem sem uz predtim mluvil a byl sem krocen. Nejde mi o to, ze to trva dlouho ( dobreee, o to mi de taky ), ale ze podavaj nepravdivy informace. V praci taky reknu informace, ktery musej bejt na 100% pravdivy, jinak je prusvih a nevymejslim si...
Odpovědět
#57

Dan to tady prehazuje jak horkej brambor, tak ted nemuzu najit, kde sem psal o webu Finepu. Na tech novejch strankach Britsky je uz sekce "Vystavba dokoncena" a pod ni se skrejvaj aktualni fotky naseho ghetta. Ale nikde porad nevidim info o kolaudaci. Asi usoudili, ze uz by bylo trapny to tam davat takhle zpetne, tak je to nejspis uz promlceny...

Tak je na webu zverejnenej termin dalsich dni otevrenejch dveri. A to ted ve stredu a ctvrtek... no sem na ne zvedavej, kdo tam pude takhle ve vsedni den uprostred tejdne. Ale pisou ze je to pro jejich obchodni partnery...
Odpovědět
#58

Doufám, že nepolezou do těch prodaných bytůBig Grin
Odpovědět
#59

Fanosik bude mít exkurzi. Wink
Btw, B+B, jak se to vyvíjí? (Dane, promiň, asi to patří do Časového postupu. Wink )
Odpovědět
#60

Walker Napsal(a):Dan to tady prehazuje jak horkej brambor, tak ted nemuzu najit, kde sem psal o webu Finepu. Na tech novejch strankach Britsky je uz sekce "Vystavba dokoncena" a pod ni se skrejvaj aktualni fotky naseho ghetta. Ale nikde porad nevidim info o kolaudaci. Asi usoudili, ze uz by bylo trapny to tam davat takhle zpetne, tak je to nejspis uz promlceny...

Tak je na webu zverejnenej termin dalsich dni otevrenejch dveri. A to ted ve stredu a ctvrtek... no sem na ne zvedavej, kdo tam pude takhle ve vsedni den uprostred tejdne. Ale pisou ze je to pro jejich obchodni partnery...

Informace o dokončení projektu a dalším DOD patří spíše do tohoto vlákna (i když to také není úplně přesné, ale toto vlákno je tu pořád a snadno nalezitelné) než do vlákna, které bylo o nedostupnosti webu Finepu. Web je v tomto případě pouhým nosičem informace. Ta zpráva není o webu, je o dokončení a DOD. Je možné, že některým více vyhovovalo jedno velké vlákno, v kterém bylo úplně vše (minimálně se nešlo minout s tím, kam věc správně zařadit), já ale nejsem zastáncem tohoto řešení. Vlákna pojednávající o zajímavých věcech mimo volnou diskusi chci udržet rozumně tematická, bez off topic příspěvků. K volné diskusi slouží volná diskuse.

A jo, je fajn, že na webu teď mají už fotky dokončeného projektu, i když je škoda, že tam jsou některé fotky ještě z výstavby. Matoucí může být označení fotek na úvodní straně jako "vizualizace". Mám to spojeno s počítačovými vizualizacemi.
Odpovědět
#61

souhlasím s Danem... měli bychom dodržovat témata... aby se to tady neznepřehlednilo... :| chápu že někdy to nejde, neboť se odpověď týká tématu a ihned sklouzne k tématu jinému....
Odpovědět
#62

Kolaudační souhlas není správním rozhodnutím (není výsledkem správního řízení), nelze se proti němu odvolat a právní moci nenabývá, resp. je platný přímo dnem vydání.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)