Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Silvestr 2010
#26

a to ja jsem uz jich tooolik vymazal... pocitadlo se nezmenilo:-)
Odpovědět
#27

:lol: :lol: :lol: s radostí a potěším si tady čtu příspěvky vás mladých a neklidných, předhánějících se v co nejnižším věku, který vám my starci závidíme Big Grin , věřím, že si prvního Silvestra tady užijete :lol:
Odpovědět
#28

Jak to vidíte s večerním odpalováním? Dáme hromadnou střílečku pod britskou u navážky?
Odpovědět
#29

Mohu poprosit o případnou soustředěnou palbu raději nahoře nad britskou? Tam je britská zády. Tedy jestlǐze není míněna ta navážka úplně dole na úrovni vznikající budovy KB. Máme malé dítě a i naše zviře to dost špatně snáší. Díky za pochopení.



lukas Napsal(a):Jak to vidíte s večerním odpalováním? Dáme hromadnou střílečku pod britskou u navážky?
Odpovědět
#30

Mě je to jedno, můžeme si dát přípitek u jezírka a pak jít střílet kamkoliv mimo areál...

Ogg Napsal(a):Mohu poprosit o případnou soustředěnou palbu raději nahoře nad britskou? Tam je britská zády. Tedy jestlǐze není míněna ta navážka úplně dole na úrovni vznikající budovy KB. Máme malé dítě a i naše zviře to dost špatně snáší. Díky za pochopení.
Odpovědět
#31

Díky a přeji "britšťákům" šťastný celý nový rok.

Btw dole u tý spodní navážky by to mohlo být dobrý, navíc tam je konec ulice, takže snad i slušný přístup.

lukas Napsal(a):Mě je to jedno, můžeme si dát přípitek u jezírka a pak jít střílet kamkoliv mimo areál...

Ogg Napsal(a):Mohu poprosit o případnou soustředěnou palbu raději nahoře nad britskou? Tam je britská zády. Tedy jestlǐze není míněna ta navážka úplně dole na úrovni vznikající budovy KB. Máme malé dítě a i naše zviře to dost špatně snáší. Díky za pochopení.
Odpovědět
#32

tak sousedi, jak dopadlo odpalovani a prvni silvestr na britske? nejake ztraty ... pripadne pak novorocni nalezy ? Smile)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)