Téma uzavřeno
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prodej Britská čtvrť 2 neoficiálně zahájen
#1

Finep zahájil prodej bytu zatím v jednom 7. patrovém domě, myslím B 1, Britské čtvrti II - jedná se o budovu vpravo od schodiště k metru. Byty jsou k předání v roce 2013.
#2

Kopie mailu:
Citace:Dovoluji si Vás informovat o zahájení prodeje bytů v nové etapě „BRITSKÁ ČTVRŤ II“ v rámci projektu ZÁPADNÍ MĚSTO, lokalita Praha 5 Stodůlky.
Do I. etapy Západního Města, největšího developerského projektu po roce 1989, se již nastěhovali první obyvatelé. Budování nové městské části bylo zahájeno v roce 2008. Po dvou letech získává Západní Město reálné obrysy. Byla dokončena první etapa výstavby administrativních budov City West a zároveň i první část rezidenční výstavby, Britská čtvrť I. Taktéž okolí prošlo zásadními změnami. Místo nevzhledné planiny a bahna jsou zde chodníky, stromy, květiny i dětské hřiště a jezírko. Západní Město dostalo návdavkem také nový, moderní výstup z metra. Západní Město již nyní spojuje výhody bydlení v klidové části města s výhodami života v centru metropole. Díky vlastní stanici metra trvá cesta na Václavské náměstí pouhých 20 minut. Kvalitu bydlení významně navyšuje také to, že směrem na jih a západ se Západní Město otevírá do volné přírody. Projekt tak splňuje všechny požadavky na kvalitní bydlení: je dobře dopravně dostupný, má výbornou občanskou vybavenost včetně široké sítě služeb a je zasazen do čistého prostředí v těsném sousedství přírody.
Oficiální zahájení prodeje bytů na našich webových stránkách www.finep.cz bude spuštěno do týdne. Níže uvedený webový odkaz je neoficiální a Vy máte jedinečnou možnost výběru za předprodejní ceny.
ODKAZ: www.britska2.finep.eu
#3

zajímavé :-) Big Grin
#4

Uff ! To vypadá velmi dobře. Na první nakouknutí bych z fleku vybral a ještě bychom ušetřili. Jenže to bychom pořád na něco čekali. Zatím ještě nekopli, dokončení odhaduju na léto až podzim 2012.
#5

Kryton Napsal(a):Uff ! To vypadá velmi dobře. Na první nakouknutí bych z fleku vybral a ještě bychom ušetřili. Jenže to bychom pořád na něco čekali. Zatím ještě nekopli, dokončení odhaduju na léto až podzim 2012.
také se ti zdá, že je to levnější?
#6

Kryton, L-M/ Uváděné slevy jsou pro financování 90/10. Pokud zájemce nemá vlastní prostředky a musí si na 2-3 roky oněch 90% ceny nemovitosti půjčit od banky (nebo i od Finepu - navýšením ceny při financování 10/90), odhaduji, že zaplatí +7-14% navíc (2-3 roky s úrokem 4-5%). Dále je cena bez parkovacího stání, což dle BČ dělá dalších +300-360 tisíc navíc... a samozřejmě +12.500,- za elektroměr Wink.
#7

levněji to vypadá to rozhodně ale přesně co tu psal Talestalker cena se ještě zvedna a to nesmíme zapomenout na navýšené metry čtvereční u balkónů, teras....atd Smile
#8

levnější to skutečně je, ale jen za předpokladů, že má zájemce cash nebo strýčka vikaSmile..jinak se musí počítat s navýšením okolo 10 %, jak píše Talestalker. S navýšením se musí počítat, ikdyž budeš mít cash, ale byt si koupíš až po roce 2011, kdy bude pravděpodobně současná snížená sazba DPH na nemovistosti ve výši 10 % zaokrouhlena na trendové číslo 19..V nové etapě se mě navíc moc nelíbí orientace bytů (převážně na východ).. :/
#9

Děkuji všem za vysvětlení, zapomnela jsem už na ta užasná procenta, se kterými jsem také bojovala Big Grin
#10

ja teda kdyz srovnam nase 2kk, tak mi to levnejsi neprijde (a to jsme koupili ted uz postaveny) a ty dispozice nejsou tak fajne... ale treba u vetsich je to jine..
#11

2 xreni - kdyby jsi viděl ceny bytů před postavením BČ tak by ses nedivil že se to zdá některým znás levnější Big Grin ale je tam to velké ALE
#12

madite Napsal(a):2 xreni - kdyby jsi viděl ceny bytů před postavením BČ tak by ses nedivil že se to zdá některým znás levnější Big Grin ale je tam to velké ALE

jee ja jsem ona Cool
to verim, ze ty ceny byly jinaci... ale sama za sebe jsem spokojena, ze sme neprohloupili :-)
#13

xreni Napsal(a):
madite Napsal(a):2 xreni - kdyby jsi viděl ceny bytů před postavením BČ tak by ses nedivil že se to zdá některým znás levnější Big Grin ale je tam to velké ALE

jee ja jsem ona Cool
to verim, ze ty ceny byly jinaci... ale sama za sebe jsem spokojena, ze sme neprohloupili :-)
Tak to se omlouvám Big Grin já jsem také s projektem BČ spokojená až na pár drobností Wink
#14

jejda... během týdne nám šly ceny nějak nahoru :-)
#15

tak jsme dneska byli podepisovat kupni smlouvu a trosku jsme sondovali, jak je to s pozemkama na sever od budovy A..vlastni je pry finep. ten val hliny tam pry zustane a za nim budou rodinne domky. jelikoz vse delaji na jih, tak val je pry na to, aby se nekoukali na nas barak ... je to ale asi docela zatim hudba budoucnosti. no jsem zvedava, co je tedy na techto informacich pravdy.

a vystavba druhe casti pry zacne na jare, tak duben/kveten, i kdyz taky nevim, jak moc relevantni tato informace je.. ted pry sbiraji rezervace.. jo a pry spolu s ni zas pribyde nejaka ta parkova zona a hriste..

budovu KB snad dokonci do roka a bude tam pry 3000m2 obchodu/kavaren atd vsude kolem namesticka (snad jsem nepopletla to cislo). no ale to si spis asi planuji :-)
#16

Obávám se, že pokud nebude i u druhé etapy povinnost koupit garáž s bytem, tak parkovací stání spíš ubude Wink


xreni Napsal(a):tak jsme dneska byli podepisovat kupni smlouvu a trosku jsme sondovali, jak je to s pozemkama na sever od budovy A..vlastni je pry finep. ten val hliny tam pry zustane a za nim budou rodinne domky. jelikoz vse delaji na jih, tak val je pry na to, aby se nekoukali na nas barak ... je to ale asi docela zatim hudba budoucnosti. no jsem zvedava, co je tedy na techto informacich pravdy.

a vystavba druhe casti pry zacne na jare, tak duben/kveten, i kdyz taky nevim, jak moc relevantni tato informace je.. ted pry sbiraji rezervace.. jo a pry spolu s ni zas pribyde nejaka ta parkova zona a hriste..

budovu KB snad dokonci do roka a bude tam pry 3000m2 obchodu/kavaren atd vsude kolem namesticka (snad jsem nepopletla to cislo). no ale to si spis asi planuji :-)
Téma uzavřeno


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)