Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odklízení sněhu na přístupové ceště k metru
#26

pokud srovnám situaci s odklízením sněhu v bývalém bydlišti, kde byla správcem firma Sluen, tak i za daleko lepších finančních podmínek byla práce odvedena prostě daleko kvalitněji, to ať se na mě nikdo nezlobí, ale minulý rok bylo v lednu taky dost sněhu (dokonce kalamita, pokud si nevzpomínáte: http://www.denik.cz/souvisejici_clanky/s...a2010.html) a nikdy jsem se ráno nemusel brodit sněhem jako tady..beru argument Nikky, že když celý den sněží, tak nemůžeme očekávat, že budou chodníky pořád perfektně uklizeny.. Tongue Rolleyes
Odpovědět
#27

Nepamatuju si tolik sněhu už hodně dlouho, možná byla kalamita i minulý rok, ale rozhodně ne tak velká (pokud si dobře pamatuju) Rozhodně tak často nesněžilo Wink A to je ten zásadní problém, podle mě Wink
Odpovědět
#28

No já nevim jak vy, ale já mám pocit, jak když jsem se odstěhovala na Sibiř a kdyby pod tím kopcem nebylo metro, tak fakt začnu věřit, že jsem v nějakém odlehlém kraji Rolleyes :lol:
Odpovědět
#29

Náhodou, já chodím do práce docela brzo a od pul 6 drandil už traktůrek, cestičky odklizené, schody k metru odmetené, přístup k metru bez problémů. Včera jsem se vracela po 19.h, od autobusu vše ok, čistě odklizené a ve nitrobloku jeste makal lopaťák. V práci také udržuji budovu a ted jak sněží prostě není v našich silách ani možnostech odklizet sníh hodinu co hodinu a to máme pacienty dost rýpavý :/
A je i docela pěkný vidět ty tuny sněhu na naší větrné hurce, běhají nám tam zající, jsme jak na vesnici a zároveň hned mezi lidma, no není to super Big Grin
Odpovědět
#30

no právě a proto říkám, že takováhle situace v ČR dlouho nebyla, alespoň tedy v Praze ne Wink

Blueorange Napsal(a):No já nevim jak vy, ale já mám pocit, jak když jsem se odstěhovala na Sibiř a kdyby pod tím kopcem nebylo metro, tak fakt začnu věřit, že jsem v nějakém odlehlém kraji Rolleyes :lol:
Odpovědět
#31

možná to je i taky tím, že pocházím z jiného kraje. V praze se z 20, 30 cm dělá kalamita, pro kterou je vše omluveno Wink Big Grin Big Grin
už se v tom nebudu šťourat Wink

PS: až příště bude zas sněžit, tak si ráno radši počkám na švestku až pojede kolem a naskočím, abychom nemusel překonávat závěje ve vnitrobloku Big Grin Big Grin
Odpovědět
#32

Ledni-medvidek Napsal(a):Náhodou, já chodím do práce docela brzo a od pul 6 drandil už traktůrek, cestičky odklizené, schody k metru odmetené, přístup k metru bez problémů. Včera jsem se vracela po 19.h, od autobusu vše ok, čistě odklizené a ve nitrobloku jeste makal lopaťák. V práci také udržuji budovu a ted jak sněží prostě není v našich silách ani možnostech odklizet sníh hodinu co hodinu a to máme pacienty dost rýpavý :/
A je i docela pěkný vidět ty tuny sněhu na naší větrné hurce, běhají nám tam zající, jsme jak na vesnici a zároveň hned mezi lidma, no není to super Big Grin

No včera a dnes ano, ale Ondrass ma pravdu, ze treba v utery vecer a ve stredu rano nebylo kudy jit. Vsude kvanta snehu. My jsme v utery vecer sli normalne garazi, protoze vsechny cesty byly zavaty snehem. Ale jak rika Nikka, tohle proste neovlivnime, je vyjimecna situace a doufám, že fakt vyjimecna....kdyztak bych si holt na pristi rok poridila sneznice :lol:
Odpovědět
#33

ondrass Napsal(a):dnešek mě opět přesvědčil, že odklízení sněhu náš renomovaný správce prostě nezvládá..nevím, jak to mám napsat slušně, ale proč se k (píp) musím do pr (píp) brodit tím sněhem, když se vracím kolem 19 h domů..i moje babička by ten sníh ve vnitrobloku uklidila líp :mad: ..o ranní polární expedici přes vnitroblok (cca kolem 9) už ani nemluvím..něco tu smrdí :mad:

Nejsi jediný, komu se to nelíbilo. Za výbor na A to už řešíme se správcem.
Odpovědět
#34

Díky, že to už výbor řeší. Musim se připojit k nemilé zkušenosti od Ondrasse, kdy jsem večer kolem 22h doprovázel návštěvu k metru a místama zapadnul až skoro ke kolenum do sněhu - návštěva si pak asi musela připadat dost trapně kam je to zvu Big Grin
Odpovědět
#35

se současnou úrovní služby na úklid sněhu je podle vašich příspěvků (i ohlasů sousedů, se kterými jsem mluvil) nespojeno více lidí..bylo by chybou, kdybychom se s tím nepokusili něco udělat, takže kvituji, že to výbor řeší

zítra má zase začít sněžit, bojím Rolleyes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)