Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kadeřnictví Stodůlky
#26

ja jsem tam byla pred ca 2 tydny a taky jsem spokojena Smile
Odpovědět
#27

Přidává se další spokojená zákaznice studia Moneka Cool
Odpovědět
#28

JJ tam je paní moc fajn a je velice šikovná=)
Odpovědět
#29

ja uz byla podruhe, bez slevy a levneji nez u nas v Jeseniku, coz jsem teda koukala :-) super cena a dobra kadernice, to se jen tak nevidi Smile
Odpovědět
#30

Mě taky česala i na promoci a vážně je moc šikovná a ochotná, koukám že za chvíli tam bude mít půlku britské=)
Odpovědět
#31

Hezké pochvalné komentáře, i tak jsem rád, že mne doma stříhá mašinkou přítelkyně a nikam nemusím chodit, objednávat se a čekat, TH
Odpovědět
#32

Já ,,čekala" dva dny, což je taky luxusní čekací doba Smile tam jsem si počkala asi 5 minut a ještě se mi dostavilo omluvy za čekání :lol:


AHamacek@seznam.cz Napsal(a):Hezké pochvalné komentáře, i tak jsem rád, že mne doma stříhá mašinkou přítelkyně a nikam nemusím chodit, objednávat se a čekat, TH
Odpovědět
#33

Chodim do kadernictvi hned u metra Stodulky ve Vlachove ulici uz leta a jsem maximalne spokojena..Perfektni sluzby jak kadernice tak pedikerka tak masaze i kosmetika.Prijdu rano a uziju si u vsech krasne cele dopoledne.Chodim zde jak s manzelem tak i dvema mymi detmi.Ceny jsou oproti jinym kadernictvim naprosto v pohode.Sluzby dokonale na urovni.Vsem vrele doporucuji.Jsou to naprosty profesionalove.Dokazou si poradit se vsim.Jsou velice mile a ochotne.Vzdy mi casove vyjdou vstric.
Tereza
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)