Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hlídané parkoviště zdarma
#51

Takže policie bude pokutovat za co? Když tam nejsou značky? Nejsem řidič, tak se seriozně ptám, ne že dělám chytrou Big Grin Jestli by nebylo výhodnější pro město dát tam prostě zákaz zastavení. Takhle toho moc nezmůžou, ne?
Odpovědět
#52

Značky nejsou třeba. U kraje stát nesmějí - není zaručen průjezd....takže aspoň takhle....
Odpovědět
#53

Danny Napsal(a):Značky nejsou třeba. U kraje stát nesmějí - není zaručen průjezd....takže aspoň takhle....
a myslím, že tam jsou všude žluté pruhy..
Odpovědět
#54

Když jsme si někdy, cca v únoru 2010, byli prohlížet, na několik etap, naše nové sídlo, byli měšťáci hrozně přeaktivní a několik mých kolegů dostalo botičky za stání kolem admistrativních budov a Britské (pozn. neměli jsme tehdy ještě pronajaté garáže - nyní všichni z office naší společnosti parkují v podzemních garážích, ujišťuji...teda kromě měSmile) ale od léta jejich aktivita, jako mávnutím kouzelného proutku, pominula. Tak uvidíme...Danny, díky Smile .
Odpovědět
#55

Danny diky take. Jsem moc zvedavy jak se to projevi na prujezdnosti.
Odpovědět
#56

Možná se mi to zdá, ale mám pocit, že v okolí stojí auta méně.. nebo jezdím v čase, kdy jich tam tolik není Big Grin
a hodně mě štve, jak pred A5 rozjezdili trávník a stáli na něm! Jakmile napadne sníh, budou tam stát zase Sad
Odpovědět
#57

Ledni-medvidek Napsal(a):Možná se mi to zdá, ale mám pocit, že v okolí stojí auta méně.. nebo jezdím v čase, kdy jich tam tolik není Big Grin
a hodně mě štve, jak pred A5 rozjezdili trávník a stáli na něm! Jakmile napadne sníh, budou tam stát zase Sad

Já mám pocit, že se nic nestalo, protože když jsem se včera vracela domů, nestačila jsem se divit, kolik je tam zaparkovaných aut - na cestě...

Ten trávník je zničenej i u céčka....
Odpovědět
#58

Duna Napsal(a):
Ledni-medvidek Napsal(a):Možná se mi to zdá, ale mám pocit, že v okolí stojí auta méně.. nebo jezdím v čase, kdy jich tam tolik není Big Grin
a hodně mě štve, jak pred A5 rozjezdili trávník a stáli na něm! Jakmile napadne sníh, budou tam stát zase Sad

Já mám pocit, že se nic nestalo, protože když jsem se včera vracela domů, nestačila jsem se divit, kolik je tam zaparkovaných aut - na cestě...

Ten trávník je zničenej i u céčka....
kdopak vlastně bude kupovat semínka na travičku? že by spolek? Smile
Odpovědět
#59

Hledám parkování věšinou mimo pracovní dobu okolních firem (v neděli), takže nemám problém s hledáním místa, parkuje v okolí tak 5-10 aut, snažím se vybrat místo, na kterém je na 100 % parkování povoleno. Uvítala jsem taky občasné návštěvy strážníků. To jsem ale netušila, že znám předpisy lépe. Parkovala jsem minulý týden u popelnic v Laurinové vedle invalidy a když jsem přišla v pátek odpoledne k autu, měla jsem tam cedulku od policie ze středy - parkování na místě pro invalidy. Pokud někdo dostanete omylem cedulku za stěrač je lepší než na Sluneční náměsti, které na lístečku, jít do Lýskové. Měla jsem sebou plánek Britské, kde jsou parkovací místa vč. pro invalidy zakreslená a samozřejmě fotku. Takže uznali chybu a omluvili se.
Odpovědět
#60

Ledni-medvidek Napsal(a):
Duna Napsal(a):
Ledni-medvidek Napsal(a):Možná se mi to zdá, ale mám pocit, že v okolí stojí auta méně.. nebo jezdím v čase, kdy jich tam tolik není Big Grin
a hodně mě štve, jak pred A5 rozjezdili trávník a stáli na něm! Jakmile napadne sníh, budou tam stát zase Sad

Já mám pocit, že se nic nestalo, protože když jsem se včera vracela domů, nestačila jsem se divit, kolik je tam zaparkovaných aut - na cestě...

Ten trávník je zničenej i u céčka....
kdopak vlastně bude kupovat semínka na travičku? že by spolek? Smile

Máme u B2 taky vyryté koleje v trávě.....je to bezohlednost lidí. Asi jim všem ještě nedošlo, že to bude muset někdo uvést do původního stavu. Sad
Odpovědět
#61

a taky by mne zajimalo, ci je to bile auto, co uz asi mesic stoji napric 2 parkovacimi misty. To, ze se nekdo "netrefi", kdyz je snih, to chapu. Ale ze to takhle necha dlouhodobe, to mi mozek nebere. Navic, zoufali ridici, kteri se snazi ukoristit jakekoliv misto, se pak postavi vedle nej a pulkou auta stoji na travniku. To se mi fakt nelibi.
Odpovědět
#62

Petra Napsal(a):a taky by mne zajimalo, ci je to bile auto, co uz asi mesic stoji napric 2 parkovacimi misty. To, ze se nekdo "netrefi", kdyz je snih, to chapu. Ale ze to takhle necha dlouhodobe, to mi mozek nebere. Navic, zoufali ridici, kteri se snazi ukoristit jakekoliv misto, se pak postavi vedle nej a pulkou auta stoji na travniku. To se mi fakt nelibi.

JJ taky jsem si říkal, kdo to tam odstavil :-)
Odpovědět
#63

... parkrat sem videl, jak vyjizdi auto prazskejch sluzeb z vnitrobloku... ne za vsechno muzou lidi z britsky a administracek.
Odpovědět
#64

Chci se vsem omluvit za bileho citroena, ktery stal skoro dva mesice spatne. Kdyz jsem ho naposledy parkovala byl snih a zaparkovala jsem podel auta, ktere stalo vedle v domneni, ze stoji dobre. Ale jak byl snih,tak stalo auto na obrubniku. Kdyz snih odpadl,sla jsem preparkovat, ale baterka v haji. Tak jsme chteli pujcit startovaci kabely a nastartovat. Pak jsem zapomnela a na delsi dobu jsme odjeli. Neospravedlnuju se, auto uz muj pritel s kamaradem "rucne" preparkovali,tak snad uz to bude ok. A odtahovku az se ted otepli uz zavolam sama, auto je totiz uz out of orderSmile
Tak jeste jednou se velmi omlouvam. Mejte se vsichni fajnSmile
Odpovědět
#65

K parkování aut ze Siemense:

No a tady se dostáváme k celému problému našeho lidstva. Jak je něco naše, za co si platíme, máme zájem, aby to bylo pěkné. Jakmile nám něco nepatří, tak tam děláme čurbes a chováme se hůř, než opice v pralese....
Parkoviště jsou také naše pozemky, za které platíme a většina parkujících aut je zaměstnanců Siemensu. Takže to platby jim také necháme???
Odpovědět
#66

Drobné upřesnění - parkoviště nejsou naše pozemky a nic za ně neplatíme. Zatím patří Finepu a zřejmě budou převedena na město nebo městskou část. Zaměstnanci Siemensu tedy mají stejná práva parkovat na venkovních parkovacích stáních jako my - alespoň do doby, než město zavede parkovací zóny.
Odpovědět
#67

Jistr Napsal(a):Drobné upřesnění - parkoviště nejsou naše pozemky a nic za ně neplatíme. Zatím patří Finepu a zřejmě budou převedena na město nebo městskou část. Zaměstnanci Siemensu tedy mají stejná práva parkovat na venkovních parkovacích stáních jako my - alespoň do doby, než město zavede parkovací zóny.

A mají také právo nám ničit trávu???
Odpovědět
#68

Jistr Napsal(a):Drobné upřesnění - parkoviště nejsou naše pozemky a nic za ně neplatíme. Zatím patří Finepu a zřejmě budou převedena na město nebo městskou část. Zaměstnanci Siemensu tedy mají stejná práva parkovat na venkovních parkovacích stáních jako my - alespoň do doby, než město zavede parkovací zóny.

Ac to neni moc videt, veskere parkoviste nebo silnice, ktere se budou "zadarmo" prevadet na mesto, jsme zaplatili my - v cene bytu. Lze ocekavat, ze by se na ne meli poskladat v cene svych bytu take majitele dalsich fazi Britsky, ovsem dle hesla "lepsi vrabec v hrsti nez holub na strese" je vysoce pravdepodobne, ze vetsina nakladu sla za I. fazi. Kdo si toto uvedomuje a pak nemuze ani zajet/vyjet z garaze ci vidi zvalchovany travniky, asi se ozyva. Argumenty, ze takhle to vypada na vsech sidlistich, jsou take na miste - ovsem proc tu nediskutovat o zlepseni tohoto stavu, aby to tu jak na sidlisti nebylo.
Odpovědět
#69

Souhlasím. Na ty zelené ostrůvky by se daly navalit nějaké kameny, které by zabránily vjíždění aut. Nebo tam zapustit ocelové trubky spojené řetězem, ale to by už něco stálo.
Akorát některé trávníky mezi parkovacími stáními slouží jako příjezdové plochy pro hasiče, tam by to asi nešlo.
Odpovědět
#70

Včera jsem viděl přesně naproti vjezdu do Céčka parkovat nějaké auto. Vždyť to jste ani nemohli vytočit a vjet do garáže že ano? Rolleyes
Odpovědět
#71

Ricky Napsal(a):Včera jsem viděl přesně naproti vjezdu do Céčka parkovat nějaké auto. Vždyť to jste ani nemohli vytočit a vjet do garáže že ano? Rolleyes

Jo, taky jsem to viděla. Prostě si myslím, že zaměstnancům Siemensu je úplně ukradené, zda to tady bude pěkné, nebo ne, páč za to nezaplatili ani korunu. To už můžeme vidět na jejich přístupu, že jim je jedno, zda bude možné projet, nebo vyjet z garáží. Proto si nemyslím, že nemají stejná práva, jako my. Siemens má vlastní podzemní garáže a tyhle parkovací místa patří k domům, ne k administrativě, nebo se pletu? My jsme si museli první zaplatit, abychom měli kde parkovat a ted nemůžeme ani normálně projet...
Odpovědět
#72

Tak mám již vyjádření MP k parkování okolo našich domů....více než úsměvné. Nevím, zdali to sem jde dát, mám v pdf, ale mohu převést do čehokoliv, zašlu na mail, pokud chcete Big Grin
Odpovědět
#73

vsimli jste si ze policie dava za sterac listecky ze auta spatne parkuji s takovym tim ksichtikem :-( . Vtipne upozorneni. Ale alespon neco.
Odpovědět
#74

Zkus to pověsit sem, chci se taky pobavit Smile
Danny Napsal(a):Tak mám již vyjádření MP k parkování okolo našich domů....více než úsměvné. Nevím, zdali to sem jde dát, mám v pdf, ale mohu převést do čehokoliv, zašlu na mail, pokud chcete Big Grin
Odpovědět
#75

face.2 Napsal(a):Zkus to pověsit sem, chci se taky pobavit Smile
Danny Napsal(a):Tak mám již vyjádření MP k parkování okolo našich domů....více než úsměvné. Nevím, zdali to sem jde dát, mám v pdf, ale mohu převést do čehokoliv, zašlu na mail, pokud chcete Big Grin
Nevím jak :-((
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)