Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PRE - bonus 2010
#1

Dneska jsme vyplnili elektronicky formulář na tuto službu http://www.pre.cz/bonus2010.html

Výhody pro Vás:

každá 10. kWh silové elektřiny ZDARMA
garance pevné ceny za silovou elektřinu do 31. 12. 2012
nižší stálý měsíční plat za odběrné místo
objednání elektronicky

Tak třeba to někoho taky zaujme, ono to samozřejmě není kdo ví jak velká sleva, samozřejmě,že čím větší spotřebu máte, tím větší sleva je, ale i tak, když je to bez běhání a z pohodlí domova, tak proč neušetřit nějakou kačku ročně. Smile
Odpovědět
#2

No konečně se PRE chytil za nos a nabídl něco zajímavého Smile. My teď máme ČEZ Měsíc (v září jsme od PRE utekli) a změnit dodavatele můžeme asi až za 10 měsíců. Uvidíme jaké nabídky se vyrojí na začátku roku 2011, možná jsme s tím tarifem vzhledem k ekonomickému vývoji neudělali zas tak moc dobře... Wink.
Odpovědět
#3

Máme taky Bonus Cool Cena elektřiny zafixovaná na 2 roky, poslední zprávy hovoří o 5% zdražení v Novém roce oproti letošku.
Odpovědět
#4

Ricky/ ~5% zdražení se imo týká celkové ceny za 1 kWh včetně zvyšujícího se příspěvku na obnovitelné zdroje. Je otázka jaká bude v budoucnosti cena silové složky, již jste si zafixovali s 10% slevou proti roku 2010 (kdy byla PRE ovšem nejdražší v zemi).
Odpovědět
#5

Ekonomický předpoklad je opravdu jen ten, že každý rok dojde "k nějakému" zdražení. To že by zlevnili elektřinu nehrozí, to by nám (ČR) musel nějaký sponzor postavit další 2 Temelíny zdarma.
Odpovědět
#6

dal jsem taky bonus2010. cena vzdy poroste , i kdyz fixace je jen na urcity drhu kWh. ty ostatni polozky rust budou tak nebo tak. dle ceniku bonus2010, vychazi ted nejlip v porovnani s CEZ nebo Eon.
na cca 1500kWh je uspora za rok cca 400-500.- v porovna i cen 2010. ceny 2011 nikdo nevi a jsou regulovane...
Vyznat se v jejich cenicich a polozkach z ceho se cena sklada a na co se sleva vztahuje je fakt sila. taky me udivuje dvoji zdaneni elektriny. Jednou dani za elektrinu a jednou DPH. Holt to tak je :-)))))))
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)