Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Výstavba City Bytová
#1

City Bytová (bytové domy na jih od našich objektů B1-C2) se sice ještě neprodává, ovšem dle této zprávy Finepu její realizace není již asi tak vzdálená, cituji:
Citace:...
Do konce tohoto roku plánuje FINEP zahájení prodeje dalších etap bytových projektů Malý háj v Praze Štěrboholech a Britské čtvrti v Západním Městě.
...
Odpovědět
#2

A podle vseho se to nebude jmenovat City Bytova - ale Britska ctvrt 2.. viz zmena nazvu stavajiciho projektu na strankach FINEPu - Britska ctvrt 1
Odpovědět
#3

A na Malem Haji uz nejake stavebni aktivity u te nove etapy probihaji ... zatim jeste ne vykopy, ale uz se tam zacina hemzit technika, takze to asi mysli vazne...
Odpovědět
#4

2 Jakub : také jsem si toho všimla, původně to mělo být že každá část měla být čtvrť - britská, francouzská....atd
A také se tam objevil byt - vybaven, docela hezky ho zařídili - -zajímavá akce
Odpovědět
#5

jojo byt je moc hezky. Ja si myslim, ze budouci projekty se budou jmenovat jinak a chapu ze City bytova neni uplne nejlepsi nazev, aby to pritahlo lidi. Navic Britska ctvrt je uz pomerne zazity termin - i v propagacnich materialech FINEPu Smile
Odpovědět
#6

Objevil jsem na cykloserveru zajímavou mapu, kde je zobrazen rozvoj Západního města. Mimo jiné objekty je zde uvedena i ulice Kuchařova, o které jsem zatím neměl ani tušení. Je otázka, zda to bude v budoucnu takto skutečně vypadat, ale vypadá to zajímavě.

http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/#po...4.30392|16
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)