Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dáme VI. sraz ?
#51

Tykání, vykání bych nechal tak, jak se to bude komu líbít. Tykání nemusí vyhovovat všem.
Odpovědět
#52

Čau všichni, rádi bychom se přidali z A1- dva kusy Big Grin ale možná přijdu sám, podle toho, jak to bude doma vypadat Big Grin
Odpovědět
#53

Ahoj všem, jelikož jsem si nebyl jist, ač sám zapřísáhlý nekuřák, kolik z vás holduje tomuto koníčku, je na dnešní sraz zabukována kuřácká část. Věřím, že to my, nekuřáci, vydržíme, v případě nekouřící většiny se snad bude možno přesunout do nekuřácké části. Maják, 19,00 Smile
Odpovědět
#54

2 face: No většina z nás nekouří a také tam možná budou malé děti, tak by to bylo lepší v nekuřácké...případní kuřáci si vždy mohou odskočit do kuřácké části. Já za sebe a možná i dalších pár lidí musím říct, že mi kouření dost vadí a obzvlášť při jídle. Navíc si nemusíme "vyvonit" byt.... :mad: Smile

Jinak dík, že jsi se té rezervace ujal Wink
Odpovědět
#55

Zkusím změnit Smile , budu taky o moc radši Smile
Odpovědět
#56

Rezervace změněna do nekuřácké části...bude se nám lépe dýchat Big Grin
Odpovědět
#57

Ty jsi poklad, díkSmile
Odpovědět
#58

Ahoj, mrzí mě to, ale dneska nestíháme dorazit. Blázinec v práci a tak to asi nestihneme Sad
Odpovědět
#59

Ahoj, jak jste včera dopadli? já blbě... Big Grin Sad
Odpovědět
#60

Big Grin to je mi tě líto, kdybych pokračoval do Brooklynu, byl bych na tom stejně Wink
Odpovědět
#61

face.2 Napsal(a):Big Grin to je mi tě líto, kdybych pokračoval do Brooklynu, byl bych na tom stejně Wink

Pokud by ses přidal k naší průzkumné čtyřce (já, Gabis, její Kája a Mi od GaMi), tak by sis teda dost užil. V noci tanec kolem umělýho stromu, zpěv a destiláty, ráno kocovinu, co se tě nepustí až do večera. Teda, za sebe musim konstatovat, že příště si dám pozor (na ty destiláty), neb, jak jsem zjistila, už nejsem ve formě, nebo začnu trénovat Smile
Odpovědět
#62

Medvik Napsal(a):
face.2 Napsal(a):Big Grin to je mi tě líto, kdybych pokračoval do Brooklynu, byl bych na tom stejně Wink

Pokud by ses přidal k naší průzkumné čtyřce (já, Gabis, její Kája a Mi od GaMi), tak by sis teda dost užil. V noci tanec kolem umělýho stromu, zpěv a destiláty, ráno kocovinu, co se tě nepustí až do večera. Teda, za sebe musim konstatovat, že příště si dám pozor (na ty destiláty), neb, jak jsem zjistila, už nejsem ve formě, nebo začnu trénovat Smile

Teda při tomto popisu Brooklynu (už název zní lákavěSmile, si ho určitě, na příštím srazu, pokud bude v Majáku, nenechám ujít, kocovina nekocovina Wink Věřím, že do tý doby už budeš mít natrénováno Big Grin
Odpovědět
#63

Medvik Napsal(a):
face.2 Napsal(a):Big Grin to je mi tě líto, kdybych pokračoval do Brooklynu, byl bych na tom stejně Wink

Pokud by ses přidal k naší průzkumné čtyřce (já, Gabis, její Kája a Mi od GaMi), tak by sis teda dost užil. V noci tanec kolem umělýho stromu, zpěv a destiláty, ráno kocovinu, co se tě nepustí až do večera. Teda, za sebe musim konstatovat, že příště si dám pozor (na ty destiláty), neb, jak jsem zjistila, už nejsem ve formě, nebo začnu trénovat Smile
t

no jeste ze jsem dostal i po tech pivech rozum a nesel...Smile)) priste si to naopak vynahradimSmile)
Odpovědět
#64

Nebo dáme sraz rovnou tam Big Grin Big Grin
Odpovědět
#65

no jak jsem pochopil, tak clovek by mel mit uz pod kuzi, kdyz tam jde Smile)
Odpovědět
#66

...to je asi fakt Wink nikdy jsem tam nebyl ale pokud se na webu chlubí návštěvou celebrit Sagiho a Hagáty a dle popisu MedvikaSmile určitě by to chtělo pořádnou premedikaci :lol: Wink
Odpovědět
#67

Jo, jo, bylo to fakt dost VÝRAZNÝ....... až po úterku jsem pochopila, že ten strom hned u baru je naprosto geniální..... zavěšený jsme na něm byli v podstatě pořád a myslím, že jsme tam předvedli celkem pěkný taneční kreakce, jak je koneckonců při takových jízdách naším dobrým zvykem, že jo, Medviku!!! .....a ten jukebox!!!!...... JE TLAKOVÁ NÍŽ a vtedy prudko klesá hladina, hlava, tlak.....
Odpovědět
#68

Jo a hlavě mě tedy bolela taky až do večera, ale pařbička byla vydařená........ :-D
Odpovědět
#69

...já tam snad zajdu ještě mezi svátkama Big Grin
Odpovědět
#70

no pro priste aspon vim, ze den po srazu Britsky si mam vzit aspon pul dne homeoffice SmileSmile
Odpovědět
#71

Spíš sickness :lol:
Odpovědět
#72

Už mi po úterku trochu otrnulo, takže asi přehodnotim to předsevzetí, že už nikdy. Kdy bude příští sraz?
Odpovědět
#73

Mohli bychom ho dát někdy ve 2.půlce ledna, co říkáte?
Odpovědět
#74

jojo, jsem rozhodne pro, konec ledna/zacatek unora zni dost dobre...
Odpovědět
#75

Big Grin taky souhlas
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)