Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dáme VI. sraz ?
#1

Tak lidičky měsíc s měsícem se sešel... máme po první schůzi a tam mě napadlo zase posedět a vyměnit si zkušenosti z bydlení na britský. Musíme se připravit na zimu ... / dát si třeba slivovici /.
Kdo je pro další setkání nebo jen posezení u šálku kávy napište a zase něco rezervujeme... Cool Cool Cool Cool
Odpovědět
#2

Jelikož jsem na minulém srazu (kvůli služební cestě) chyběl, hlásím se jako první Cool Doufám jen, že tentokrát se mi povede najít skulinku v kalendáři až bude dohodnutý termín Wink
Odpovědět
#3

face.2 Napsal(a):Jelikož jsem na minulém srazu (kvůli služební cestě) chyběl, hlásím se jako první Cool Doufám jen, že tentokrát se mi povede najít skulinku v kalendáři až bude dohodnutý termín Wink

Tak navrhni termín a my se přizpůsobíme.
Odpovědět
#4

fanosik Napsal(a):Tak lidičky měsíc s měsícem se sešel... máme po první schůzi a tam mě napadlo zase posedět a vyměnit si zkušenosti z bydlení na britský. Musíme se připravit na zimu ... / dát si třeba slivovici /.
Kdo je pro další setkání nebo jen posezení u šálku kávy napište a zase něco rezervujeme... Cool Cool Cool Cool
+2 (30. 11. nemuzeme)
Klidne to dej tento tyden Smile
Odpovědět
#5

Děkuji za vstřícnost s navrhnutím termínu Smile Tento týden jsem na tom ale opravdu bledě s časem, navrhuji tedy 1.12. (st), pokud nevadí že je to všední den.
Odpovědět
#6

Pro nás 1.12.ok, ale to určitě zase nemůže Fanošík...vzhledem k tomu, že ten sraz inicioval, tak bych zkusila jiný termín, aby mohl jít také.

2 face.2: Zkus nadhodit další termín Big Grin
Odpovědět
#7

Zkusím další - 6.12.? Smile
Odpovědět
#8

Ahoj, 6.12. je zatím OK.
Odpovědět
#9

já můžu úterky nebo čtvrtky..... Sad Sad Sad
Odpovědět
#10

7. i 9. (út, čt) práce do noci (cca do půlnoci). První volný úterý 14.12. (?) Sad Sad
Odpovědět
#11

A co nějaký pátek nebo to nemůžete?
Odpovědět
#12

taky by šlo... a jsme zase na začátku :-)))
Odpovědět
#13

10.12.Smile
Odpovědět
#14

10.12. mám velkou akci v centru Sad , další pátek firemní vánoční večírek Sad
Odpovědět
#15

tak s face.2 dáme soukr párty někdy v roce 2013 až bude mít čas... legrace :-) Big Grin
Odpovědět
#16

Big Grin Big Grin ...dělám fakt co můžu...nešlo by to přeci jen toho 6.12.? Rolleyes /pozn.napsáno na služební cestě v Olomouci Cool /
Odpovědět
#17

face.2 Napsal(a):7. i 9. (út, čt) práce do noci (cca do půlnoci). První volný úterý 14.12. (?)

face.2 Napsal(a):10.12. mám velkou akci v centru Sad , další pátek firemní vánoční večírek Sad


Vyplatí se vůbec vlastnit byt v Britské? Možná by se to dalo vyřešit skládacím lehátkem v kanceláři. Smile Big Grin :lol:
Odpovědět
#18

To Vachmajstr: :lol: :lol: :lol: ...někdy o tom přemýšlím Wink
Odpovědět
#19

tak my bysme mohli 6., 7. i 9. ... 10. urcite ne...v tom dalsim tydnu zatim opet Po/Ut/Ct.
Odpovědět
#20

no, koukám, že s příchodem sněhu chuť na srážení a povyrážení výrazně ochladla Smile
spácháme tedy něco ještě nebo z toho bude novoroční oslava nebo dokonce vitání jara? Smile))

já osobně jsem pro opáčko v chváleném i zavrhovaném Majáku, bohužel/bohudík je to nejblíž ...
Odpovědět
#21

Já jsem stále pro...zdá se však, že termín 6.12. nevyhovuje všem. Dovolím si tedy navrhnout další - 14.12. - úterý, kdy může i fanosik Wink
Odpovědět
#22

14.12. je pro nás (B+B) okSmile
Odpovědět
#23

14.12. je pro mě taky OK, tak rekapituilujeme

prva a druhy cyprovi
třetí čtvrtá B+B
já jsem pátý.... kdo může 14.12 připočtěte se :-)
Odpovědět
#24

Mám číslo 6 Big Grin
Odpovědět
#25

UPSSS já zapomněl ... jjojo face.2 je 6tka Cool
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)