Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rezavé železné úchyty - balkon/lodžie
#1

Zdravíme všechny,

Zjistili jsme, že několik železných úchytů na terase je už rezavé. Má někdo podobné problémy?. Je to na reklamaci?

Dále máme problém s náhradními obklady Při předání bytu nám řekli, že komoře máme náhradní obklady. Později jsme zjistili, že nejsou jiného typu než máme v koupelně a na záchodě. Reklamovali jsme a odpověď je odmitavá - prý že náhradní obklady nejsou ve standardu!. Je to normální?

Díky za každý názor.
Tri & Duc.
Odpovědět
#2

2 trivaduc : Reklamace je zdarma, tak proč ne. Jenže bych zvážil celkové transakční náklady. Někdo to musí jít prohlédnout, v pracovní době. Když to uzná, vyšle řemeslníka. V pracovní době. Řemeslník to trochu odrcá a něčím natře. Bez záruky co to udělá za rok. Když to zas orezne, další reklamace...Nám zatím nic nerezne, ale všiml si místeček, kde "titanzinek" má vady. Jestli to na jaře orezne, koupím speciální barvu na železo (také nějaký "titanzinek") odrcám železným kartáčkem a natřu. Čas je vzácný než ho ztrácet reklamací takových drobností. Ano, stálo nás to majlant a mělo by to být tipťop. Ale to je málokde. Než marnit čas rozčilováním, vezmu štětec, udělám šmrdliky šmrdliky a bude. Barva se hodí do foroty až zas něco vykvete po záruce. Měli uvnitř jsme prasklinky v omítce u stropu. Reklamovalï, přišel řemeslník, opravil. Až to uschne, že přetře. S díky odmítli, přetřel jsem sám. A zase se to trhá.. Neřeším, ať se to přes zimu vyvzteká, určitě prasklin bude víc. Budu mít možnost zdokonalit své řemeslnické dovednosti a vyzkoušet nové technologie :lol: Náhradní obklady ve standardu asi nejsou. Nechali nám pár dlaždic, ale dobrá připomínka, v A keramice přikoupíme navíc krabici do každé barvy. Jak se znám, budou se hodit... :lol:
Odpovědět
#3

trivaduc Napsal(a):Zdravíme všechny,

Zjistili jsme, že několik železných úchytů na terase je už rezavé. Má někdo podobné problémy?. Je to na reklamaci?
Nevidím důvod, proč by to nemělo být na reklamaci. Jak to bude vypadat za 5 let? U nás to rezaví také.

trivaduc Napsal(a):Dále máme problém s náhradními obklady Při předání bytu nám řekli, že komoře máme náhradní obklady. Později jsme zjistili, že nejsou jiného typu než máme v koupelně a na záchodě. Reklamovali jsme a odpověď je odmitavá - prý že náhradní obklady nejsou ve standardu!. Je to normální?
Obávám se, že to normální je Sad
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)