Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Restaurace, hospody a jiné občerstvení Stodůlky a blízké okolí
#26

MrB Napsal(a):A tam můžeme vysedávat a nebudeme nikoho rušit! jupí!!! Cool

Big Grin Big Grin
Odpovědět
#27

Jako jednomu z mála se mi podařilo se účastnit tzv.warm up party a moc se mi tam libilo, pěkné prostředí, příjemný personál, vynikající pivko (bude stát 39)...jen cenová laťka je nastavena poměrně vysoko, když jsem studoval jidelní lístek (tzv.bokoviny). Doufám že udělají meníčka, rád bych tam občas zašel i na oběd. A ano, ta středa 30.5 jako start souhlasí, řekl nám to jeden pán osobně odsud...tak vzhůru do Bokovky od zítra
Odpovědět
#28

Tak přátelé první zkušenost s naší novou BOKOVKOU=) byli jsme tam na obědě, dělají meníčka, výborné jídlo kolem stovky plus mínus, jinak normální ceny standard jako Maják.. Pivo mají vynikající, točená Plzeň, černý Kozel, nealko Birrel a samozřejmě řezané. Příjemná obsluha fajn prostředí, jídlo během chviličky i přes poměrně narvanou hospodu, záhradka taky paráda, tak už se těšíme znovu=) Jinak uvažují, že bude restaurace kompletně nekuřácká, samozřejmě kromě zahrádky=)
Kdo by měl zájem, dneska jdeme za Britskou vyzkoušet, sedmá osmá hodina, kdo by se přidal budeme se těšit=)
Odpovědět
#29

Mifapilot Napsal(a):Tak přátelé první zkušenost s naší novou BOKOVKOU=) byli jsme tam na obědě, dělají meníčka, výborné jídlo kolem stovky plus mínus, jinak normální ceny standard jako Maják.. Pivo mají vynikající, točená Plzeň, černý Kozel, nealko Birrel a samozřejmě řezané. Příjemná obsluha fajn prostředí, jídlo během chviličky i přes poměrně narvanou hospodu, záhradka taky paráda, tak už se těšíme znovu=) Jinak uvažují, že bude restaurace kompletně nekuřácká, samozřejmě kromě zahrádky=)
Kdo by měl zájem, dneska jdeme za Britskou vyzkoušet, sedmá osmá hodina, kdo by se přidal budeme se těšit=)

Ahojky, jdeme s vámiSmile Bude potřeba rezervace? Máte na ně číslo?Smile
Odpovědět
#30

Myslim ze neni treba, maji tam 250 mist a rezervaci pry jen pro 30 osob na dnesek, takze. TesimeSmile))
Blueorange Napsal(a):
Mifapilot Napsal(a):Tak přátelé první zkušenost s naší novou BOKOVKOU=) byli jsme tam na obědě, dělají meníčka, výborné jídlo kolem stovky plus mínus, jinak normální ceny standard jako Maják.. Pivo mají vynikající, točená Plzeň, černý Kozel, nealko Birrel a samozřejmě řezané. Příjemná obsluha fajn prostředí, jídlo během chviličky i přes poměrně narvanou hospodu, záhradka taky paráda, tak už se těšíme znovu=) Jinak uvažují, že bude restaurace kompletně nekuřácká, samozřejmě kromě zahrádky=)
Kdo by měl zájem, dneska jdeme za Britskou vyzkoušet, sedmá osmá hodina, kdo by se přidal budeme se těšit=)

Ahojky, jdeme s vámiSmile Bude potřeba rezervace? Máte na ně číslo?Smile
Odpovědět
#31

Tak uzivejte. :-)
Odpovědět
#32

Super nápad, já bohužel nemohu, ale Tomáš rád na pivko dorazí.
Odpovědět
#33

Doražte taky=)
Danny Napsal(a):Tak uzivejte. :-)
Odpovědět
#34

Mifapilot Napsal(a):Doražte taky=)
Danny Napsal(a):Tak uzivejte. :-)
Asi ne. Ja nemam nejak naladu a vecer uz mala spi, takze bych sel stejne sam :-) Ale diky, mozna to jeste zvazim :-)
Odpovědět
#35

Nevíte, jestli chystaj webovky?
Odpovědět
#36

Danny Napsal(a):
Mifapilot Napsal(a):Doražte taky=)
Danny Napsal(a):Tak uzivejte. :-)
Asi ne. Ja nemam nejak naladu a vecer uz mala spi, takze bych sel stejne sam :-) Ale diky, mozna to jeste zvazim :-)

No právě s námi se ti ta nálada zlepšíSmile Tak přijď aspoň na chvíliSmile
Odpovědět
#37

webovky jsou www.bokovka-praha.cz ale bohužel zatím jaksi nejsou v provozu, nicméně na menu už to takto mají natištěné
XY Napsal(a):Nevíte, jestli chystaj webovky?
Odpovědět
#38

Restaurace Bokovka mě potěšila, hezké prostory, oddělený prostor pro nekuřáky, příjemná obsluha a v neposlední řadě výborné jídlo a celkem velké porce. Já dávám palec nahoru a budu se těšit, že se tam občas sejdemeSmile
Odpovědět
#39

K Majáku... Poprvé jsem tam byl před 7mi lety a poslední rok jsem tam nebyl. Pro mne strašná restaurace. Nejhorší, co snad znám. Musím podotknout, že před rokem jsme tam chodili každý den 2 roky v kuse, teda s přestávky kdy se to už nedalo vydržet. Naposledy jsem byl na valentýna a čekali jsme 50minut na jídlo, alkohol jsem nemohl a tak byl stul prázdný. Zrovna zase vyhodili kuchaře, teda utek sám a nebylo ani pečivo na stole. K jídlu...lepší průměr, ale když se nezadaří tak strašný. I sirová jídla jsem měl atd atd... Ze vzorku asi 500 obedů a 50 večeří už snad mohu soudit. na jídlo teď chodím dál, až k Novým Butovicím a do administrativniho komplexu. Jídlo za dobrou cenu, vždy perfektní, z 200 obědu žádná reklamace. jen sálat pozor na kousky kamínku a brambory často nic moc. Jínak pro mne je Fajn tady už jen Vulkano a nebo až Anděl...
Odpovědět
#40

Bokovku jsme v sobotu vyzkoušeli a byli jsme velmi spokojeni.
Odpovědět
#41

Ahoj. Ja jsem cizinec a chtel byh psat o tema vase fora.
Ne muzu psat cesky a muzu psat enom pres translate.google.com.
Nebylo by to byt spatne, a zda je to zrejme z mych prispevku.

Dovoluji si omluvit moderatorovi takoveho zpusobu psani a cekame na odpoved.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)