Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po páté - náčelnická porada před shromážděním SJV
#51

Zdravím nové sousedy z Britské, na Maják ve čtvrtek přijdu, jenom to asi nestíhám na sedmou, do kolika jste předtím tak průměrně schůzovali?:-)
Odpovědět
#52

Zdravim a take se rada zucastim. 17.
Odpovědět
#53

I my se těšíme na všechny známé a zatím neznámé. Smile

Ricky, ale mateš nám počty. Wink Big Grin
Odpovědět
#54

Ricky, neboj, já si toho všimla včas. Stůl je zamluvenej, Kdybyste věděli o dalších sousedech, kteří půjdou na sraz, ale nehlásí se tady na fóru, dejte vědět, změnila bych počet míst.
Odpovědět
#55

Ahojky,
ja také na malou chvilku přijdu. Takže 18. + bejby.
Odpovědět
#56

ještě příjde owner 19
Odpovědět
#57

Ahojte, my bychom se taky rády připojily. Takže 20tá a 21tá se hlásí k účasti Wink .
Odpovědět
#58

Budu tam taktéž a Duna dorazí později, Maják dobrá volba, nechci se přesunovat někam vozem Big Grin
Odpovědět
#59

No super Wocki, už jsem se lekla, že nepřijdeteSmile
Odpovědět
#60

tak to máme wockiovic rodinku :o 22 + 23
Odpovědět
#61

Tak jestli to tak půjde dál a budou se přidávat další a další, tak to aby pro vás Maják zavřeli Big Grin
Odpovědět
#62

mnoo, pekne se to tu rozjizdi Smile jen tak pro predstavu jakozto novacky na BC, kolik lidi se ucastnilo prvnich 4 porad? Smile
Odpovědět
#63

cyprovi Napsal(a):mnoo, pekne se to tu rozjizdi Smile jen tak pro predstavu jakozto novacky na BC, kolik lidi se ucastnilo prvnich 4 porad? Smile
Mno byli jsme jen na asi 2 a vzdy tam nekdo byl Smile takze nebat se ale chtelo by to lidi si pripravit nejaka temata k tomu nasem prvnimu ofiko setkani Smile
Odpovědět
#64

Blueorange Napsal(a):No super Wocki, už jsem se lekla, že nepřijdeteSmile
Neboooj Smile draka nechame doma a bude to dobrý Smile
Odpovědět
#65

8 -12 to byli předchozí srazy
Odpovědět
#66

Tak já taky jdu, doufám, že mne Medvik počítal do party. :-)
Odpovědět
#67

Dobrý večer všem, také rádi přijdeme. Jestli se ještě počítá tak asi 24 a 25 Smile
Odpovědět
#68

jj nějak se to udělá... Big Grin
Odpovědět
#69

My se s Evičkou nakonec asi ukážeme také, ale spíš jen na skok. Takže v závorce: (26 a 27) Wink.
Odpovědět
#70

Tak musím napsat že to bylo opět velmi milé a podnětné setkání sousedé Big Grin
Odpovědět
#71

Dobrá akce, rád jsem poznal všechny nové a opět se viděl se "staršími" Smile
Odpovědět
#72

Jj, sraz byl opět fajn, taky zdravíme všechny déle i krátce známé sousedy. Zvláštní dík pro Medvika(u) a Rickyho.
Smile
Odpovědět
#73

Sraz hodnotím rovněž velmi pozitivně!!! Big Grin
Odpovědět
#74

Za mne (a v zastoupeni i za Evcu, ktera starajice se o prcka se nemohla zucastnit) jeste jednou dik Danovi za sestaveni fora, bez nej bychom se o tom nedozvedeli a Medvikovi za organizaci ... a vsem ostatnim za setkani, je to fakt zmena, oproti nasemu puvodnimu bydlisti (take Finepacky projekt) kde jsme znali po X letech asi 3 sousedy od videni, jmenem ani jednoho..

Takze se snad uz oba budeme tesit na dalsi sraz...
Odpovědět
#75

To je dobře. Smile
Jenom dodám k děkování, aby bylo úplně komplexní, že si ho zaslouží i Fanošík, který je asi služebně nejstarší forista, protože jestli si to už nepletu, byl asi třetí na původním foru (první dva se bohužel už dávno neozývají) a vlastně svolal náš první sraz letos v květnu. Smile Tím pádem má taky mezi BC a Avionem stezku, která bude asi jednou nahrazena autostrádou. Rolleyes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)