Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Truhlíky na balkony (zábradlí)
#1

Ahojky,

sice nevím kolik z Vás má balkony s kulatým zábradlím a mléčným sklem ale okoukli jsme a našli jsme a zakoupili truhlíky jak ulité na naše balkony a dokonce jdou myslím i na ty hranaté. Není to žádná známá nebo kámoš, prostě tip jelikož se těchto truhlíků moc nevyrábí ale nápad to není od nás ale sousedky která byla prga Smile)
Tady je nějaký eshop :
http://www.merry.cz/barevna-zahrada


[Obrázek: d-truhlik_anthracite.jpg]
Odpovědět
#2

Zajímavé! Díky Smile.
Odpovědět
#3

Aha, tak to máte asi rozdílné rozměry mezi balkonovým sklem a kulatinou, u nás se sice mohou trošku nahnout ale rozhodně nespadnou, vlastně ani zdaleka ten náklon je minimální a řekl bych že jich tam mám požehnaně Smile a sousedi pod náma tak a vedle nás také a další domy jsem koukal také a nikdo se nezmínil Smile




Karel Napsal(a):
Wocki Napsal(a):Ahojky,

sice nevím kolik z Vás má balkony s kulatým zábradlím a mléčným sklem ale okoukli jsme a našli jsme a zakoupili truhlíky jak ulité na naše balkony a dokonce jdou myslím i na ty hranaté. Není to žádná známá nebo kámoš, prostě tip jelikož se těchto truhlíků moc nevyrábí ale nápad to není od nás ale sousedky která byla prga Smile)
Tady je nějaký eshop :
http://www.merry.cz/barevna-zahrada


[Obrázek: d-truhlik_anthracite.jpg]

Nápad je to pěkný, ale nesmíte mít balkon na západní stranu. :o Vzhledem k neustálým větrům od tohoto směru budou truhlíky stále na zemi (pokud nebudou pevně přišroubované). My je máme na zemi za sklem a často se nám stalo, že byly převrácené.
Odpovědět
#4

Na hranaté zábradlí jsme upevnili samozavlažovací trulíky Floria Siesta:

[Obrázek: siesta_standard.jpg]

pomocí držáků

[Obrázek: drzak_siesta.jpg]

Samozřejmě v jiné barvě, tato se k zábradlí moc nehodí.


Měli jsme trochu obavu, zda to bude dobře držet na zábradlí, ale drží to perfektně, ani se nehnou.
Odpovědět
#5

Ahoj všichno sousedé. Je tu jaro, už mám sazeničky rajčátek, ale nastal problém s koupí truhlíků, lépe řečeno s držáky na truhlíky, které by se hodily na naše balkony s kulatým zábradlím a mléčným sklem. Už tu o tom kdysi dávno debata proběhla, odkaz už ale bohužel není fuknční.... Nemáte někdo nějaký tip??? Kde koupit? Děkuji moc
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)