Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jazyková škola v okolí
#1

Nevíte někdo o nějaké slušné jazykové škole v rozumné vzdálenosti od Britské čtvrti, s rozumnou cenou a vyučováním po večerech? Našli jsme Centrum vzdělávání v Řepích (5 minut 225kou na zastávku Slánská). Ceny tam nejsou nic moc, ale do pondělí 27.9.2010 lze uplatnit slevu 56% při objednávce na www.hyperslevy.cz. Tak uvažujeme, že to u nich zkusíme - kdyby nám to tam nesedlo, aspoň o moc nepřijdeme Wink.

Jestli máte nějaké další tipy na jazykové školy, tak se podělte.
Odpovědět
#2

Jaký jazyk máte zájem se učit? Můžeme nabídnout výuku Španělštiny přímo na Britské! Lektor má více jak 5 let praxe. V případě zájmu prosím zašlete soukromou zprávu napíšeme více Smile
Odpovědět
#3

Aktuálně nás zajímá angličtina (hledáme 2x), japonština (kurz už mám) a výhledově bychom rádi znovu oživili němčinu (také 2x ale tu ne dřív než za rok - není čas).
Odpovědět
#4

Talestalker: Můj kamarád (Američan) je učitel angličtiny - velmi dobrý (osobní praxe) jestli chceš můžu se ho zeptat kolik by stála hodina výuky...
Odpovědět
#5

A našla by se po britské i italština, úplný začátečník?
Odpovědět
#6

já chodím na JIPKU národní... a docela OK
Odpovědět
#7

JIPka má pobočku i na Butovicích, nechala jsem se zlákat blízkostí, ale odcházím po jednom semestru, větší nevstřícnost ke klientovi jsem zatím v žádné jiné jazykové škole nezažila Sad
Odpovědět
#8

Souhlasim ..... Taky jsem po 3 semestrech odesel.... Pm me dam kontakt na lepsi
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)