Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dálkové ovládání vjezdových vrat
#76

tak jak se to vyvíjí s ovládači? budeme jednou vjíždět bez vystrčených rukou? Wink
Odpovědět
#77

Připojuji se s dotazem.
Ledni-medvidek Napsal(a):tak jak se to vyvíjí s ovládači? budeme jednou vjíždět bez vystrčených rukou? Wink
Odpovědět
#78

Objednávky byly sečteny a realizace zadána firmě která dělala vjezdová vrata. Uvidíme jak rychle to stihnou. Jak něco budu vědět dám vědět Big Grin
Odpovědět
#79

Ricky Napsal(a):Objednávky byly sečteny a realizace zadána firmě která dělala vjezdová vrata. Uvidíme jak rychle to stihnou. Jak něco budu vědět dám vědět Big Grin
a kolik bylo nakonec odvážlivců? Smile
Odpovědět
#80

Ledni-medvidek Napsal(a):
Ricky Napsal(a):Objednávky byly sečteny a realizace zadána firmě která dělala vjezdová vrata. Uvidíme jak rychle to stihnou. Jak něco budu vědět dám vědět Big Grin
a kolik bylo nakonec odvážlivců? Smile

Něco mezi 30 a 40. Pokud by měl zájem někdo nově nastěhovaný, může se ještě hlásit.
Odpovědět
#81

Takže realizace dálkáče by měla být někdy na přelomu února a března. Pak si budeme moci začít vyzvedávat ovladače u pana správce. Tongue
Odpovědět
#82

Nadhera Smile hledani chipu na klicich, ktere jsou kdovikde uz mne fakt nebavi Smile)
Odpovědět
#83

Včera mi pan správce říkal, že by mohla začít instalace už dneska nebo příští týden. Taky se těšim. Mám levou ruku celou vytahanou, jak si vždycky zastavim tak blbě, že na čtečku nedosáhnu :-)) no, jo, my ženy za volantem...
Odpovědět
#84

Dnes nebo zítra se objeví letáčky vyzývající k odběru dálkových ovladačů u pana správce pana Šimečka. Realizace krabičky na vratech je prý hotová. Tak hurá pro ně. :lol:
Odpovědět
#85

Jupí, hurá, jupí :lol:
Odpovědět
#86

Hurrrraaaa Smile))
Ricky, diky Tobe i kolegum ve vyboru za zajisteni Smile
Odpovědět
#87

Ricky,
díky za realizaci tobě a všem dalším, kteří se na akci podíleli. Není tak těžké tu akci rozjet, ale dotáhnout ji do zdárného konce. A to je potřeba ocenit.
Odpovědět
#88

Už mám čip Cool Teda na první otevření vrat s ním ještě čekám ale už ho mám Tongue Chtěl jsem poprosit majitele dálkáčů aby nenechávali čipy ležet viditelně v autě kvůli zlodějům. Znám spoustu případů kdy brali vše včetně čipů :mad: a pak si s ním ještě při výjezdu otevřeli Rolleyes
Odpovědět
#89

...já si jdu pro něj zítra bo jsem neměl přesnou částku a pan Šimeček mi, do telefonu, řekl, že není banka Wink ...ale už mám přesně Big Grin Ještě jednou dík za realizaci Ricky Smile .
Odpovědět
#90

Tak jsem si vyzvedl dalkovy ovladac Rolleyes

Pri vjezdu do garaze musim stat uplne pred dvermi a cca 10x zmacknout aby to otevrelo, takze asi 3x pomalejsi nez cip. Sad


Nekdy se stane, že napotreti to otevre, ale jen nekdy. Pri vyjezdu to funguje dobre. Skoro to ale postrada smysl, hlavni ma byt otvirani zvenci. Celkem skoda, ze nefunguje jak ma. Asi budu muset otvirat okno, aby byl lepsi signal a tim padem ho zahodit. Sad
Odpovědět
#91

Uděláme reklamaci, já jsem se s tím také setkal že to nereagovalo Rolleyes
Odpovědět
#92

Mohu též potvrdit, že při výjezdu ovladač reaguje dobře a při vjezdu až po několikerém zmáčknutí tlačítka.
Odpovědět
#93

Ano, mám stejný problém.
Odpovědět
#94

Taky to mám úplně stejně. . . Musim vždycky při vjezdu dojet skoro až těsně ke vratům
Odpovědět
#95

Požádal jsem o reklamaci, uvidíme co s tím ta firma udělá protože ten ovladač stál docela majland že? :o
Odpovědět
#96

hih jak to tak ctu, jsem rada, ze sme se rozhodli setrit Cool
Odpovědět
#97

Ona je tu také ta možnost že se to musí ochodit jak to nové zařízení tak naše ovladače. Anebo ten signál může rušit elektromagnetický smog z okolí :/ Budiš útěchou je že od minulého týdne jsem problém při vjezdech a výjezdech neměl.
Odpovědět
#98

Ricky Napsal(a):Požádal jsem o reklamaci, uvidíme co s tím ta firma udělá protože ten ovladač stál docela majland že? :o

Včera jsem si byl také pro ovladač. Pan Šimeček říkal, že dnes by měl někdo přijet na tu reklamaci a dát to do pořádku. Tak uvidíme... Tongue
Odpovědět
#99

owner Napsal(a):Taky to mám úplně stejně. . . Musim vždycky při vjezdu dojet skoro až těsně ke vratům

Hele spíš zkus zabrzdit trochu před tou čtečkou čipů a zkus to odtamtud. A taky si myslím že se musí trochu ty kontakty na ovladači oběhat.
Odpovědět
#100

no mne prijde, ze to je proste a jednoduse tim, ze to cidlo je umisteno zevnitr, takze pri vyjezdu neni problem (otviram v podstate ze sveho stani...), zato pri vjezdu to blokuji vrata, zdi atd. - netusim kde to cidlo presne je... tak uvidime co zvladne reklamace
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)