Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hlasy a zvuky z cizích bytů
#51

No vidíš, není nad to chodit na srazy Smile
Odpovědět
#52

Svatá pravda, budu se snažit, od teď, žádný nevynechat Big Grin...a propos, kde jste byly včera vy? Rolleyes
Odpovědět
#53

Ahoj sousedé, chtěla jsem se zeptat, jak slyšíte sousedy nad vámi a vedle vás?
My slyšíme většinou o víkendu ráno, jak si sousedé nad námi povídají v posteli. Taky kdy jsou doma, jelikož chodí bosky a to máme pocit, že nám spadne na hlavu celej strop, jak to duní. O koupelně a šachtách ani nemluvím...
Děkuji za vaše názory..
Odpovědět
#54

No my je slyšíme, když mluví nahlas a samozřejmě když chodí a dupou. A taky v koupelně, to je dost nechutné musím říct poslouchat poránu chlapa, jak chrchlá v koupelně :/ A dost často je slyšíme i přes digestoř jak mluví.
Odpovědět
#55

No fakt nevím, zda se mi na tohle chce zvykat...

Koupelna je fakt šílená... šlyšíme i to, co by mělo zůstat utajené :lol:
Odpovědět
#56

Taky slyším sousedy nad námi když chodí (a to myslím, že moc nedupou), z vedlejších bytů nic nedoléhá. Jinak koupelna je kapitola sama pro sebe :/ Myslím, že zvuková izolace se stavařům resp.investorovi nějak nepovedla...
Odpovědět
#57

Celý barák je nějak divně odhlučněn... Sad
Odpovědět
#58

...a počkej na léto až všichni budeme na teráskách a spát se zavřenými okny nebude možné, to bude teprve šrumec Big Grin
Duna Napsal(a):Celý barák je nějak divně odhlučněn... Sad
Odpovědět
#59

No myslim, že je tady fakt slyšet všechno tak nějak víc, včetně vnitrobloku, nebo na balkonech. Jo a slyšeli jste před pár týdny ten řev ve vnitrobloku? Nejdřív to znělo jak volání o pomoc, pak jak skandování a vydrželo jim to teda sakra dlouho. To mi přišlo hodně neohleduplný a divim se, že to majiteli (byla to evidentně nějaká párty) nevadilo a nestyděl se. Bylo to po desáté a nevim, jestli to bylo na balkoně, nebo venku, ale podle mě v bytě. To jsme fakt nevydrželi a volali ochranku. Já jsem tolerantní k večírkům, ale řvát na balkoně jak na nějakém stadionu, to je fakt moc. V létě tu bude asi hustej šum. Rolleyes
Odpovědět
#60

Až budou stromy ve vnitrobloku, osazené balkony tak to bude lepší, aspoň myslím.
Odpovědět
#61

Co si myslíte pomezhet, zda je instalace lišty (ze dřeva nebo plastu), na balkonech v dešti snížení hluku?
Odpovědět
#62

Odpověď by mě taky zajímala +1

pixelator Napsal(a):Co si myslíte pomezhet, zda je instalace lišty (ze dřeva nebo plastu), na balkonech v dešti snížení hluku?
Odpovědět
#63

Pixelator se evidentně nemůže v noci vyspat kvůli padajícímu dešti tak jako já Rolleyes A během bezesné noci přemítá o tom jak to dunění kapek na balkonovém zábradlí eliminovat...
Odpovědět
#64

To nevím, tento problém nemáme a balkon máme také odkrytý....
Odpovědět
#65

Dunění kapek na balkonovém zábradlí neslyším, naopak je podle mne ve vyšších patrech znatelně slyšet dopadání kapek na vzduchotechniku na střeše a větracími šachtami se to pak šíří.
Odpovědět
#66

Děkuji sousedům v A2, kteří mi dnes o půl osmý připravili luxusní budíček (silné klepání a další zvuky - asi nějaké stěhování či úpravy bytu). Rád bych touto cestou připomněl domovní řád, který jsme si odsouhlasili a apeluji tímto na vás o jeho dodržování.
Cituji: "Činnosti způsobující nadměrný hluk nesmí být s ohledem na
ostatní členy společenství vykonávány ani v době od 20.00 do 8.00 a o víkendech a dnech
volna v odpoledních hodinách;"


Děkuji a věřím, že se to nebude opakovat.
Wink
Odpovědět
#67

U nás měl zase někdo ještě v půl dvanácté v noci puštěnou myčku, dělalo to takový rámus, že se vůbec nedalo spát. A minulý víkend někdo brzy ráno odstřeďoval pračku, taky super.

Tímto bych poprosila všechny sousedy, aby v době nočního klidu nepouštěli myčky ani pračky. Rolleyes
Odpovědět
#68

me zas rano v 8.30 vzbudil postak Rolleyes
jinak na pracku uz jsem si zvykla, to nam nekdo pousti pravidelne.
Odpovědět
#69

já včera ve 21:55 vysával, tak doufám , že jsem nikoho nepobuřoval... :-) Big Grin
Odpovědět
#70

fanosik Napsal(a):já včera ve 21:55 vysával, tak doufám , že jsem nikoho nepobuřoval... :-) Big Grin

:lol: teda Fanošíku, co tě to napadlo?
Odpovědět
#71

Blueorange Napsal(a):
fanosik Napsal(a):já včera ve 21:55 vysával, tak doufám , že jsem nikoho nepobuřoval... :-) Big Grin

:lol: teda Fanošíku, co tě to napadlo?


Big Grin Big Grin
Odpovědět
#72

V A2 dnes od 10 h neustálé vrtání odkudsi od sousedů, fakt super..Tyto akce by se měly hlásit ostatním lidem dopředu, ať se na to lze připravit a případně si poupravit program. Takto je to vážně už nesnesitelné. Rok a půl po hromadné vlně stěhování vrtačky stále nedovrtaly Sad
Odpovědět
#73

Třetí patro....dělají markýzu zřejmě..... Rolleyes
Odpovědět
#74

Mám pocit, že cizí zuvky slyším hlavně z patra nad sebou, jakoby někdo další bydlel ještě se mnou, tak se to zdá být blízko, nejhorší je to v koupelně, cizích nežádoucích zvuků samozřejmě pravidelně přibývá s nástupem nočního klidu tedy po 22.00 hod.
Odpovědět
#75

U nas pro zmenu nekdo zacal vrtat v pet odpoledne v nedeli. Kdyz uz jsem se chystal na souseda, tak prestal. Takhle asi trikrat az do sedmi do vecera. Holt nic nenadelas. Ale na prd to je.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)