Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4. sraz - kdo ještě nebyl?
#1

Big Grin tak už nám zase uplynul nějaký čas.... a ještě pořád se všichni neznáme... / vím že se nepoznáme všichni/ ale je to šance i pro nováčky a by dorazili na další sraz.. Co vy na to? kdy? Big Grin Big Grin
Odpovědět
#2

+ 1 Wink Nejsem však moc pro Maják Smile
Odpovědět
#3

My (B+B) jsme také pro....a souhlasím s Danem, Maják už ne-e Cool
Odpovědět
#4

no já taky neeee, byli jsme v čertově mlýně na Ohradě... není to tam špatný... :-) Big Grin
Odpovědět
#5

Co se sejít U drsnejch na Lukách? Smile Smile Smile http://www.udrsnejch.cz/
Odpovědět
#6

2 Ricky: To je nějakej drsnej pajzl, ne? Smile Čertův Mlýn byl fakt super, ale možná to bude pro někoho z ruky...
Odpovědět
#7

Ohoho! My jsme taky pro! U jezírka už to letos asi nebude, že jo, podzim udeřil nějak brzy...Pro Ohradu jsme klidně, jede nám tam oblíbená 174 (aspoň doufám). Nebo jinde, to je ok.
Odpovědět
#8

Ještě doporučuju pizzerii Palatino na Hůrce http://www.palatino-cz.com/pizzeria-rist...odulky.php Wink a na Ohradu jede ještě lépe než 174ka 225ka přímo odtud Wink Jo a co bylo špatně v Majáku?
Odpovědět
#9

A jestli někdo do Palatina půjdete, tak si dejte ZUPPA DI CHAMPIGNON (smetanovo-žampionová polévka) a k tomu pizza chleba Cool Fakt dobrota a zaplácne vás to místo hlavního jídla Big Grin Mají skvělou i tomatovou a obsluha je tam příjemná Smile
Odpovědět
#10

Ja jsem taky pro sraz. Pizzerka vypada OK, mame nejaky link na ten Certuv mlyn?
Odpovědět
#11

www.certuvmlyn.cz Smile Hezký prostředí, skvělá obsluha a výborné jídlo. Jen je tam problém s parkingem, lepší tam fakt jet busem.
Odpovědět
#12

Doporucuji Cirkus na Hurce. Dobry jidlo, obsluha, je to na metru a parkovani take neni problem.
Odpovědět
#13

Ať demokraticky rozhodne Fanošík. Wink
Odpovědět
#14

nene já jsem mimo hlasováni... ono je to úplně jedno kde posedíme.... hlavně že pokecáme a vyměníme si zkušenosti z Britský... :-)
termín? úterý 21. 9? je to OK?
Odpovědět
#15

Souhlas! Těšíme seSmile
Odpovědět
#16

ne, pro me ne, nemuzu v utery
Odpovědět
#17

já můžu .))))
Odpovědět
#18

a kdy můžeš medvídku?
Odpovědět
#19

a kdy můžeš medvídku?
Odpovědět
#20

Můžu kdykoli, kdekoli, cokoli. Úterý beru, klidně repete v říjnu :lol:
Odpovědět
#21

Souhlas s Krytonem. Tak začneme odpočítávat zase?

Fanosik 1
Dan + Petrou 3
B+B 5
Madite 6
Jana + Kryton 8
Ricky + 1 10

Kdo dál? Ogg? Wocki?
Odpovědět
#22

Jés, dis iz very oukchej. Big Grin
Místo je nám v podstatě jedno, těšíme se.
Madite, řekni v práci, že tentokrát prostě žádný přesčas nebude. Wink
Odpovědět
#23

2 jana: no abych pak náhoudou nebyla bez práce to bych pak ale měla víc času na srazíky Big Grin snad mi daj tentokrát pokoj, už mám vyčerpané přesčasy které jsou povoleny zákonem tak by měl být snad klid Smile
Odpovědět
#24

Madite/tak snad! Smile
Odpovědět
#25

takze to utery?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)