Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Topná sezóna
#26

Včera jsem volal poruchu na Dalkii. Přijel technik a a opravil to.
Odpovědět
#27

Chci se vás zeptat, jak vám jde regulovat topení. Nám vůbec, jakmile je na 4, tak je studený a máme v pokoji zimu, když to kolečko malinko pootočim na 4.5, tj. asi o půl centimetru, tak je vařicí a je tam přetopeno, což je taky šílený. Víceméně se mi jedná jen o obývák, protože v ostatních pokojích máme radši chladněji.
Odpovědět
#28

Blueorange Napsal(a):Chci se vás zeptat, jak vám jde regulovat topení. Nám vůbec, jakmile je na 4, tak je studený a máme v pokoji zimu, když to kolečko malinko pootočim na 4.5, tj. asi o půl centimetru, tak je vařicí a je tam přetopeno, což je taky šílený. Víceméně se mi jedná jen o obývák, protože v ostatních pokojích máme radši chladněji.

Tak to my máme kolečka v pohodě.....standardně na 3,2 což by mělo být asi 22 stupňů......
Odpovědět
#29

Tak to nechápu, zkusím se obrátit na nějakého technika. Jestli tam máme 3 nebo 4 je jedno, je to prostě studený.
Odpovědět
#30

ja bych rekla neco podobneho, jakmile je to pod 3, temer netopi a kdyz pretocim pres 3 tak to vari jak o dusu...
Odpovědět
#31

Přidávám se, máme to podobně.
Odpovědět
#32

Taky moc nerozumím našemu topení... Jednou je zima, potom zase přetopeno... :|
Odpovědět
#33

Ve ventilech je regulátor podle teploty v místnosti. V minulém bytě to bylo 2 - 15 stup, 3-20 stup., 4- 25, 5-30. Takto by to mělo samo regulovat. V bytech je ale neustálý průvan díky klapkám v oknech. Při větru je v bytech zima, když je bezvětří, tak teplo....to můžete zkusit pozorovat Big Grin
Odpovědět
#34

5 uz nedavam, jednou jsem to zapomel a papouska jsem malem ugriloval...jeste ze pochazi z tropu...
Odpovědět
#35

fanosik Napsal(a):5 uz nedavam, jednou jsem to zapomel a papouska jsem male ugriloval...jeste ze pochazi z tropu...

Smile)

tohle vedet, tak clovek nemusel kupovat troubu a grilovat primo Smile
ale mame to stejne ... v mistnosti, kde chceme mit tak 22, tak mame 3,5-4, v mistnosti, kde chceme mit 18, tak mame cca 2-2,5
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)