Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Spadlý rákos na předzahrádce
#1

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo někoho neviděl lézt k nám na předzahrádku nebo "stříhat" stahovací pásky, které nám drží rákos na plotě. Už podruhé to máme upadlé a stahovací pásky co jsem našla na zemi vypadají rovně střihlé.
Nejen, že nás nebaví to pořád přidělávat, taky se to ničí, nemluvě o plotě, který je nějaký ohlý.

Nevím jestli si myslet něco o zlodějích, nebo jen dětem sem padá míč a lezou si sem pro něj? Neviděli jste někdo něco?
jsme vchod A3 směrem ke hřišti.

díky.
Odpovědět
#2

Děti si nejčastěji kopou u hřiště na horním chodníku a už jsem viděla, že jim tam míč na zahrádku spadl, takže možný to je, to asi je A3. Ale neviděla jsem, že by tam lezli.
Odpovědět
#3

jj oni si právě kopou před naší zahrádkou, už jsme jim párkrát míč i dávali, ale že by až takhle ničili a odstříhávali ten rákos?? pochybuju, že se ty plastové řemínky samy zlomí...
Odpovědět
#4

To asi ne. Ale spíš než na zloděje bych to viděla na někoho, kdo chce jen škodit Sad Je to divný...
Odpovědět
#5

Jestliže máte takové ty elektrikářské pásky, tak to také může být tím, že vám popraskaly. Z vlastní zkušenosti vím, źe venku vydrží tak rok a to jěstě když jsou nové. Povětrnostními vlivy zkřehnou a pak praskají už při velmi malém zatížení. Stačí když se do věci co drží opře pořádně vitr...
Odpovědět
#6

Ahoj, nikoho jsem neviděl, že by k vám lezl nebo střihal pásky. Taky bych spíš řekl, že křehnou vlivem UV záření - nám takhle popraskali bedny na recyklování a stačilo jedno léto. U nás zástěnu taky musím několikrát do roka znovu přidělávat. Vypozoroval jsem dokonce, že když se páska ustřihne těsně za tou objímkou, která to drží, tak to vytáhne i vítr... Tak jsem začal nechávat centimetr navíc a je klid.
Odpovědět
#7

hm tak asi praskaji, oni jsou rozpulene prave v pulce toho oka, na druhe strane nez je to upinani.. je fakt,ze zatim upadavaji postupne zleva :-) myslela jsem,ze to vydrzi vic, pouzivame to bezne na poklice u auta a tam neni problem. diky vsem za reakce
Odpovědět
#8

se u nás zastav a půjčím ti vázací drát
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)