Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Metro Stodůlky - nový výstup z metra
#51

13/08 taky nic a to se tam ted ale uz vuuubec nic nedeje a nikde nikdo neni... predtim aspon nekdo chodil, ale ted uz nic. Btw. a jeste sem si vsimnul, ze vcera dole v metru preskrtlli napisy na Britskou Sad
Odpovědět
#52

No jestli proběhla kolaudace, tak třeba čekají na kolaudační souhlas, bez něhož nemohou stavbu užívat - vzpoměňte jak jsme všichni stříhali metr v dubnu a květnu. Nápisy možná přeškrtali, aby jim dezorientovaní návštěvníci nelezli přes pásku na schodiště v novém výlezu ... doufám Wink.
Odpovědět
#53

preskrtnutý nápisy znamenají zánik britské a její demolici :-)
Odpovědět
#54

fanosik Napsal(a):preskrtnutý nápisy znamenají zánik britské a její demolici :-)
Big Grin
a protože švestka je neblíže A1 tak ty, jako náš zástupce britske, budes mít zničený vchod jako první Tongue Wink
Odpovědět
#55

Řekla bych, že nejblíže Švestce je B1-ka :/
Odpovědět
#56

(!) ... Kde je naše domobrana? Walkere?! Wink
Odpovědět
#57

Na můj dotaz na DPP z 26.7. mi dnes (!!!) odpověděla jejich mluvčí, paní Marcela Kubíčková, následovně:
Dobrý den, přesné datum otevření západního vestibulu není zatím známé.

Nicméně podle citytrans.info kolaudace proběhla v pořádku a teoreticky může být západní vestibul zpřístupněn od 1.9.
Zároveň ale naznačují, že hlavní slovo má magistrát a nic tedy není jisté - možná to budou chtít využít v nastávající volební kampani ...
Odpovědět
#58

no to je síla... oni neví? to je divný... Sad Sad
Odpovědět
#59

Tak odložení otevření vstupu do metra do voleb (15.10) mě fakt přiměje volit ODS :/. Naštěstí ten výlez zase až tolik voličů neužije, tak se snad opravdu čeká jen do 1.9.
Odpovědět
#60

Tak jsem na odpověď z DPP poslal trochu ostřejší reakci a dnes mi přišla následující odpověď:
Dobrý den, tak otevření jako takovému z hlediska provozu metra již nic nebrání, je nutné dovybavit prostor přepravního manipulanta. Termín otevření - 1.9.

Zdá se tedy, že termín 1.9. platí.
Odpovědět
#61

Jistr/ Super! A díky Wink Smile.
Odpovědět
#62

Tak dnes jsem dostal další zprávu z DPP:
Dobrý den, tak dnes jsem dostala zase jinou- novou informaci o otevření vestibulu:

Termín otevření vestibulu je závislý na dohodě paní tiskové mluvčí s asistentem pana předsedy představenstva. Předběžně ve 2.polovině září 2010.
Omlouvám se za zmatky. Kubíčková


Tak si asi ještě počkáme ...
Odpovědět
#63

Co má proboha nějaká z našich peněz placená "tisková mluvčí" domlouvat s nějakým z našich pěněz placeným "asistentem" z našich peněz placeného "přesdsedy" bůvíčeho termín otevření výlezu z našich peněz rekonstruovaného výstupu z metra a tento termín svévolně odsouvat přesto, že je 100% způsobilý k užívání?! Chátra úřednická. Je na ně nějaký kontakt?
Odpovědět
#64

Původní dotaz jsem položil do dotazového "formuláře" na stránkách DPP, poté mi již odpovídala paní Marcela Kubíčková z oddělení komunikace: kubickovama@dpp.cz.

Prostě se bude stříhat páska a bude dechovka a raut, tak to musejí pořádně naplánovat, rozeslat pozvánky, pozvat novináře ...
Odpovědět
#65

no jenom aby do té doby nenapad sníh to by byla prima dechovka to bych na to možná i šla Big Grin
Odpovědět
#66

A nebo to je kvuli tomu, ze se starosta P13 rosekal na kole, ma 50 stichu a tak ho musej dat nejak dohromady na tu votviracku...
Odpovědět
#67

Big Grin Hm, tak to se taky můžeme načekat, než se to panu Jeoffreymu de Peyrac zahojí :lol: :lol:
Odpovědět
#68

Tak jsem se ještě dotázal Ing. Vodrážky, starosty MČ P 13 a shodou okolností také předsedy představenstva DPP Smile a zde je snad už konečná odpověď:

Vážený pane,

slavnostní otevření západního vestibulu metra Stodůlky se koná 10. září 2010 od
9.00 hodin, následně bude vestibul otevřen pro veřejnost.

S pozdravem
Ing. David Vodrážka
starosta MČ Praha 13


Tak uvidíme.
Odpovědět
#69

Vodrazka je jinak celkem dobrej na komunikaci pres mejly, jeste se mi nikdy nestalo, ze by mi neodpovedel. Jedine, ze to trvalo dyl, ale chapu, ze takovej clovek nedrepi celej den u pocitace...
Odpovědět
#70

2 Jistr: Super, díky za info. To abych si vzala na tu slávu dovču, doufám, že to bude i s kapelou :lol: :lol: :lol:
Odpovědět
#71

Blueorange Napsal(a):2 Jistr: Super, díky za info. To abych si vzala na tu slávu dovču, doufám, že to bude i s kapelou :lol: :lol: :lol:
:-) nerikejte, ze další sraz britské je právě tam :-)
Odpovědět
#72

... a tentokrát určitě bude i borůvkový džus Wink.
Odpovědět
#73

Tak od rána tam již hlídkovali policisté, přeškrnutý nápis Britská čtvrť a Západní město v metru zmizel, zato se tam objevila cedule s nápisem otevření nového vestibulu metra....takže jupíííí, konečně se to otevírá...jsem teď dojetím, že už nebudu muset to obcházet, uronila kroupuSmile
Odpovědět
#74

Wow!
Kdo si to prošel jako první? Blueorange? Smile
Odpovědět
#75

Smile vtipálku....my to ještě neprošli, páč se to otevírá až v 9,00...ale odpoledne si to vychutnám, to se neboj, když máme metro v ceně bytu :lol:
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)