Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Metro Stodůlky - nový výstup z metra
#1

Nevite nahodou nekdo, jak to tam bude s otevrenim toho vestibulu smerem do ZM? Kdyz sem sel kolem, tak tam byla cedule jako krava, ze ten vestibul delaj od 04/2009 a ma bejt hotovej do 11/2009. Ale jelikoz jezdim kazdej den kolem, tak vidim, ze ten sklenik tam porad je. Tak nevim, zda-li ten vestibul otevrou spolu s touhle prvni fazi prvni etapy nebo az dodelaj celou prvni etapu ( tzn. ze az nekdy v roce 2012 ).

Vono to teda i tak nebude daleko na metro, ale bylo by to jeste prijemnejsi, kdyby to zprovoznili uz tedSmile
Odpovědět
#2

Co jsem tak koukala v metru, tak opravují výlez směrem k ZM, to už skoro je a asi ten skleník ještě dělat nebudou, rozhodně si nemyslim, že ho stihnout do kolaudace Wink Myslim, že to bude až v tom roce 2012 kdy má být dokončená první fáze projektu Wink
Odpovědět
#3

Co jsme slyšeli my, tak západní výstup ze stanice metra měl být přestavěn a otevřen společně s kolaudací City Administrativa (Siemens a spol.). Protože jde však prý o 100% o investici dopravního podniku, bude mít otevření zpoždění a předpokládá se až v roce 2011.
Odpovědět
#4

Hmm .. tak ono city administrativa neni jenom Siemens a spol., ale i ty dve budovy, ktere se budou stavet az v druhe fazy prvni etapy. Tzn. ze pokud se vstup do metra ma zprovoznit az bude city administrativa tak to skutecne znamena, ze to bude hotovy, az bude cela prvni etapa, tj. do roku 2012...
Odpovědět
#5

já jsem se dotazoval na Praze 13, dopravním podníku a nic nevěděli až mě poradil někdo z magistrátu, žeby to mělo být hotovo 6/2010?? ale nevím nevím, je to asi jiná investice než od Finepu.
Odpovědět
#6

Aha, já měl zafixováno, že ta část administrativy co se teď nestaví se jmenuje jinak (Francouzská čtvrť ?), ale evidentně jsem se spletl. Ta informace z magistrátu vypadá velmi velmi nadějně Big Grin.
Odpovědět
#7

Kazda etapa by mela mit vlastni ctvrt, nase etapa ma ctvrt britskou. Takze dokud se nedostavi nase prvni etapa, tak jina ctvrt nebude. ( pokud sem to dobre pochopil ). A pokud to metro fakt bude v 06/2010, tak to vypada, ze by se to mohlo otevrit s nasi kolaudaci .. peknyyySmile
Odpovědět
#8

Nejaky novy vlez do metra bude zrejme jiz v teto etape, protoze kdyz jsme tam o vikendu byli, tak mezi tim starym funkcnim vlezem a tim nefunkcnim vlezem "sklenik" byl jeste jeden maly vlez (takova mini krychle), na ktere byl namalovany vstup do metra pro vozickare (vytahy). Jestli tam bude i klasicky vstup, to nevim. Kazdopadne, je to na cca polovine cesty mezi temi soucasnymi vlezy.
Odpovědět
#9

Ta bedna pro vozickare vypada hodne hotove. Jsou tam uz i kamery a myslim, ze tohle by mela bejt ta "neviditelna" budova ... povrch budovy ma bejt z nejakyho materialu .. nevim co tim myslej, ale je videt, ze na tom povrchu jsou jeste takovy ty ochrany folie, ktery nejsou pruhledny a az to bude vsechno hotovy tak se to strhne. Je to ted ta nejak ruzne poodlepovany a tak je podtim videt povrch. Pride mi to jako ty leskly plechy, to je asi cely kouzlo.

A dnes sem jel opet kolem a nejak z toho skledniku mizej jednotlivy skla. Nevim teda jestli za to muzou cigani nebo delniciSmile
Odpovědět
#10

Ten výtah pro invalidy a kočárky je tam už dlouho Wink Ještě předtím, než jsem vůbec věděla o nějakém ZM Wink
Odpovědět
#11

Jo jo, tem tam byl hned po otevreni stanice metra. Ale bylo to komplet predelavany a vytah nejezdil.
Odpovědět
#12

Metro určitě nevede pod pozemky našich domů, je to jakž takž vidět v územním plánu ( http://wgp.urm.cz/tms/urm_ver/index.php?...ang=cz_win ... je to trochu moc barevná mapka, ale dá se zvětšením dostat až na čitelný detail ) Pokud jste byli na místě, tak jeho trasa vede od východu z místa stávajícího výlezu ze stanice Stodůlky pod areálem fy Švestka, kde zatáčí na severozápad až ke stanici metra Zličín.
Odpovědět
#13

Malem bych zapomel. Jak sme byli ted v sobotu na navsteve westu, tak docela makaj na tom zaslepenym vstupu metra. Ten sklenik je skoro celej bez skla a kouka uz jenom ta konstrukce, motal se tam kolem jerab. Chteli sme jit bliz, ale skoro zpoza kazdyho rohu na nas "vybafla" particka delniku a tak sme byli radi, ze nas neposlali do haje jeste driv nez sme vystoupili z auta. Takze je mozny, ze treba s kolaudaci budem mit i novej vstup do metraSmile
Odpovědět
#14

myslím, že koloaudovat metro by měli červen/červenec 2010. Dotazoval jsem se loni na úřadě M4 Praha 13, a to mi bylo sděleno.
Ale nevím jak jsou na tom teď zda urychljí nebo to něco brzdí. Ale myslím, že na tom makají.SmileBig Grin
Odpovědět
#15

Super, vzhledem k tomu, že nemáme vlastní vůz, můžeme se stěhovat metrem Wink ... to se pobavíte Big Grin .
Odpovědět
#16

Tak to by vás z metra asi slušně hnali holema Big Grin , na to že je zakázáno přepravovat větší náklad. Už vás tam vidim se sedačkou a nějakou tou komodou Big Grin
Odpovědět
#17

jj metro nema stary sklenik... vse je rozebráno... dnes jsem šel kolem a nic už nebylo videt. Snad pracuji uvnitr.. doufejme
Odpovědět
#18

http://www.metroweb.cz/metro/stanice/linka_b/SD/SD.htm
Odpovědět
#19

Což o to, vstup bude jistě z naší strany parádní. Co ale říkáte samotné stanici Stodůlky ? Mně připadá dost tmavá a tím pádem i ponurá. Chtělo by to jasnější osvětlení
Odpovědět
#20

A ´eliminovat´sprejery. Ta stanice je jejich, taky se tam scházejí. Zatím si západním směrem netroufnou, protože je tam stavební ruch, ale za čas...
Odpovědět
#21

Za cas se vymeni stavebni ruch za zivej ruch, myslim, ze casem bude ve westu zivo a tak si netroufnou neco strikat.
Btw. kdyz se podivate na nejakou vizualizaci od Finepu, tak je jasne videt, ze stavajici zastavka Stodulky bude jina. Teda alespon to co je videt na povrchu...
Odpovědět
#22

JJ, stanice matra Stodůlky nic moc, je to také hnusné a tmavé Sad Moc nevěřim, že to v brzké budoucnosti předělají, jak často se renovují stanice, že.
Nicméně jsem šťastná, že vůbec nějakou stanici budu u baráku mít, to je prostě luxus Smile
Odpovědět
#23

Karel, Nikkavo / Naprostý souhlas. Když jsem na Stodůlky přijel poprvé tak jsem byl z té tmavě modré hodně v šoku. Takové depresivní barevné řešení je snad úplně proti základním estetickým principům řešení veřejných prostorSad. Pro mě je to po depu Hostivař spolehlivě nejošklivější staniceSad. Navíc stejně jako nikkavo pochybuji, že to někdy přestaví, to už by tam snad musel vzniknout nějaký fatální požár ... Možná až tam Walker pojede v tom svém HMMWV tak by to tam mohl trochu očesat Wink .

Ale samozřejmě stanice metra je stanice metra, pro nás to byl hlavní důvod proč do Britské jít Big Grin .
Odpovědět
#24

Jo, tak dole je to spatny, to ano a tam s tim asi moc neudelaj. Ale nepride mi, ze by to tam bylo jakoze uplne osklivy, ale je to tam proste tmavy, mozna az se otevre druhej vlez, tak tam pude vic svetla, pribude dalsi vnitrni osvetleni a bude tam vic lidi. Pak to tam bude vypadat zivejc.. mozna, snad.
Odpovědět
#25

V sobotu mi pripadalo, ze uz maj hotovou zeleznou konstrukci ty sikmy strechy co ma bejt na vylezem z metra, ale sklo tam nejspis jeste nebylo... nekoukal ste na to ted nekdo?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)