Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hlasité mejdany
#1

Dnes jelo hlasité techno v A4/705 :/ od 21h. Musel jsem osobně intervenovat protože někteří už chtějí jít spát a jaxi taxi za hlasté muziky to nende :| Slyšeli jste to v okolních bytech také???
Odpovědět
#2

V C1 se spinkalo sladce a slyšet nebylo ani živáčka, jen jeden uplakanej novorozenec Big Grin No jo, takových ,,kolaudaček" ještě bude. Neřešila bych to pro jednou, ale pokud si někdo hodlá dělat mejdánky častěji, tak to už jako néééé :mad:
Odpovědět
#3

to určitě ale myslim si že neni takový problém dát na vchodové dveře daného objektu něco ve stylu omlouvám se pořádam oslavu nastěhování atd... Big Grin
Odpovědět
#4

My jsme tady na Britské "vděčni" za ticho. Akorát ráno je slyšet i přes okna dálnice ale to už stejně člověk vstává. V Řepích nám jeden soused ob patro pod námi dělal každé úterý pánskou jízdu. Hluk z aparatury běžel až do půl druhé v noci. Sousedi se vystřídali u jejich dveří ale aparaturu přesto neztlumili. Řada lidí na ně volala i policii. Hlasitých mejdanů se ale nevzdali :/ Naštěstí jsme už na Britské Big Grin
Odpovědět
#5

Ricky/ Bože chraň Sad. To bych asi nevydržel a popustil trochu uzdu fantazii...
Odpovědět
#6

tak tak u nás v domě byli taky takový co i kdyby si na ně poslal několikrát policisty tak to s nima ani nehlo no co šla jsem k jističům a vypla jim proud jé to byl klid, pak jsem ho za chvíli zapla a začlo to na novo tak jsem ten jistič vypla znovu a nechala to asi 10 minut pak zase zapla a ejhle ono jim to došlo abyl klid Big Grin
Odpovědět
#7

Moje zkušennost s hlasitým sousedem na A1 je skutečně velice nepříjemná - opakovaně má mejdany (v týdnu, o víkendech) a je to už skutečně neúnosné.. Byl upozorněn, že my v okolních bytech nejsme s jeho chováním spokojeni, ale nepomohlo... Je schopna v této věci pomoci ochranka? Nebo asi přímo policie?
Odpovědět
#8

Ja bych na ne zavolala policii, kteri by jim dali poradkovou pokutu.
Odpovědět
#9

Ja Napsal(a):Moje zkušennost s hlasitým sousedem na A1 je skutečně velice nepříjemná - opakovaně má mejdany (v týdnu, o víkendech) a je to už skutečně neúnosné.. Byl upozorněn, že my v okolních bytech nejsme s jeho chováním spokojeni, ale nepomohlo... Je schopna v této věci pomoci ochranka? Nebo asi přímo policie?

Bohužel se vždy najde někdo, kdo si neuvědomuje, že vlastní vlastnické právo je omezené vlastnickými právy ostatních spoluvlastníků. Doufám, že se to podaří zpacifikovat, ale nenapadá mě, jak.
Odpovědět
#10

Zdravím,

můžete někdo říct v jakém patře se ty mejdany dějí? Neustále nějaký blbec hází petardy před barák a máme podezření taktéž samozřejmě A1, tyto věci se zpravidla podle nás dějí v bytech s nájemníky a mě už to nebaví...
Odpovědět
#11

Wocki Napsal(a):Zdravím,

můžete někdo říct v jakém patře se ty mejdany dějí? Neustále nějaký blbec hází petardy před barák a máme podezření taktéž samozřejmě A1, tyto věci se zpravidla podle nás dějí v bytech s nájemníky a mě už to nebaví...

A kdy hází ty petardy? Přes den?
Odpovědět
#12

Blueorange Napsal(a):
Wocki Napsal(a):Zdravím,

můžete někdo říct v jakém patře se ty mejdany dějí? Neustále nějaký blbec hází petardy před barák a máme podezření taktéž samozřejmě A1, tyto věci se zpravidla podle nás dějí v bytech s nájemníky a mě už to nebaví...

A kdy hází ty petardy? Přes den?

Tak od 17 hodin a večer.
Odpovědět
#13

Děkuji sousedům z A1 (2. patro, když se vezme přízemí jako 1. patro). Celá terasa a trávník plný popelu z cigaret a nějaké ty špačky. Krom toho úžasný kravál cca od 22:00 - 2:00. Příště volám policii a vajgly naleznete ve schránce. Jestli neumíte česky tak si to přeložte zde http://translate.google.cz/
Odpovědět
#14

Velmi správná připomínka, neohleduplné chování, smrad z cigaret, ani okno se otevřít nedalo, řev zřejmě po bujaré pitce, jsem zklamán neohleduplnými sousedy. Ochrnaku jsme zřejmě měli informovat okamžitě po 22.00 hod, tedy po začátku nočního klidu.
Odpovědět
#15

V bytě je velmi veselo stále. Opravdu je mi líto nájemníků okolo. On se jednou někdo naštve a vyřeší to s nimi.... :-)
Odpovědět
#16

Dneska vypadá že taky veselo...
Odpovědět
#17

No jo, maji tam opet mejdanek. Slusni sousede, jen co je pravda.
Odpovědět
#18

Vážení spolubydlící,
již delší dobu jsem nebyl na tomto fóru a nezúčastňoval se diskuzí k jednotlivým tématům z jednoho prostého důvodu, byl jsem rozčarován neohleduplností spolubydlících zéjména při nedodržování nočního klidu.
Dnes cca ve 4,30 jsem sám tento noční klid a váš zasloužený spánek hrubě porušil, zcela záměrně a neohleduplně za což se vám všem (zejména mým milým sousedkám - Blueorange), které jsem vzbudil a pobouřil chci tímto omluvit a požádat vás o prominutí mého náhlého pominutí smyslů a touhy po jakési hloupé odplatě. Nicméně k tomuto kroku jsem byl vyprovokován dlouhodobým a neohleduplným chováním mých sousedů, kteří nejenže nedodržují noční klid sepsaný kdesi v domovním řádu ale především nedodržováním základních pravidel společenského slušného chování. Moji sousedé zcela bez okolků pořádají hlasité akce, většinou přesahující půlnoční čas, na svých balkónech či terasách aniž by je jakýmkoliv způsobem zajímalo to, že sousedé musejí vstávat do zaměstnání, mnohdy před 6 hod.ranní a mohlo by je tedy jejich hlasité párty, či afterparty po nějaké akci budit či být nepříjemné. Vězte, že moje pokusy o volání ochranky či policie se neshledali s kýženým úspěchem, což ovšem neospravedlňuje moje dnešní ranní chování, které mělo být jakýmsi posledním upozorněním na přinejmenším nevhodné chování sousedů. Chci vás všechny ubezpečit, že z mé strany již k ničemu podobnému nedojde a ještě jednou se všem, kterým jsem způsobil diskomfort při jejich spánku omlouvám. Stejně tak jsem si vše vyjasnil s ochrankou, kterou jsem sám na sebe zavolalSmile
S úctou,
Jan Vondráček.
Odpovědět
#19

Já jsem to vnímal jenom v polospánku a přes noc se toho dělo víc, ale jestli to bylo jenom k ránu to upozornění, že někdo dělá bordel, tak mi to nevadí, ono to kolikrát pomůže víc, než ochranka Smile
Odpovědět
#20

Děkuju za pochopení....a kéž by tomu tak bylo.
XY Napsal(a):Já jsem to vnímal jenom v polospánku a přes noc se toho dělo víc, ale jestli to bylo jenom k ránu to upozornění, že někdo dělá bordel, tak mi to nevadí, ono to kolikrát pomůže víc, než ochranka Smile
Odpovědět
#21

Ahoj Honzo, to se ti teda povedloSmile Dunelo to pekne, a to jsme meli zavrena okna, protoze vecer zas nekdo rval na balkone. Ale OdpustenoSmile
.
Musim rict, ze jsou tady nekteri vazne dost bezohledni (ted nemyslim tebe HonzoSmile) Pokud v noci sedim na balkone ci terase, tak tu nebudu rvat na cely areal. Jeste nejsou ani zadna vedra a uz resim, zda mit otevrene okno a poslouchat ten ramus nebo jej zavrit a spat v pokoji, ve kterem je jak v saune.

Pripadne si budeme muset poridit domu klimatizaci, ale nadsena z toho nebudu, staci, ze ji mam v praci a aute, jeste v tom I spatSad Pokud se tady lidi ale nezklidni, tak nevidim jine reseni. Nebo jeste jedine spunty do usi, coz je taky super.

Honzo a neslo bv to uz resit pres vybor, kdyz na ne neplati ani policie?
Odpovědět
#22

Ahojky vám oběma,
díky za prominutíSmile...řeším to samé, zda si pořídit klimatizaci (a taky se mi do toho vůbec nechce), protože v létě kdy tu sedavají neohleduplní a nevychovaní sousedé na terasách a řvou přes půlnoc, se opravdu se zavřenými okny nedá spát, natož s otevřenými. Ono i když se tam baví jakoby normálně, je to v noci slyšet daleko intenzivněji než přes den. Já jsem naposledy před včerejškem, v 0,30 hod., slušně požádal sousedy o patro níž, zda by laskavě mohli ztišit svůj hovor na terase, protože mě probudili. Výsledkem bylo, že se tam bavili ještě ve 2 hod ráno, usnul jsem někdy kolem 4té.

Ano, budu to řešit přes výbor ale jsem již dopředu trochu skeptický k výsledku.

Danny díky za raduSmile ale já nejsem radikálSmile

Danny Napsal(a):
Blueorange Napsal(a):Ahoj Honzo, to se ti teda povedloSmile Dunelo to pekne, a to jsme meli zavrena okna, protoze vecer zas nekdo rval na balkone. Ale OdpustenoSmile
.
Musim rict, ze jsou tady nekteri vazne dost bezohledni (ted nemyslim tebe HonzoSmile) Pokud v noci sedim na balkone ci terase, tak tu nebudu rvat na cely areal. Jeste nejsou ani zadna vedra a uz resim, zda mit otevrene okno a poslouchat ten ramus nebo jej zavrit a spat v pokoji, ve kterem je jak v saune.

Pripadne si budeme muset poridit domu klimatizaci, ale nadsena z toho nebudu, staci, ze ji mam v praci a aute, jeste v tom I spatSad Pokud se tady lidi ale nezklidni, tak nevidim jine reseni. Nebo jeste jedine spunty do usi, coz je taky super.

Honzo a neslo bv to uz resit pres vybor, kdyz na ne neplati ani policie?
Vypnete jim proud, uriznete kabely a za chvili je to prestane bavit, verte mi :-)) radikalni najemnici vyzaduji radikalni reseni :-)
Odpovědět
#23

hustýýýýý.. stává se nám tady z toho Bezohledná Čtvrť Big Grin
Odpovědět
#24

fanosik Napsal(a):hustýýýýý.. stává se nám tady z toho Bezohledná Čtvrť Big Grin
No my mame klid. Vy musite zpacifikovat bezohledn sousedy :-)
Odpovědět
#25

No je fakt, že čas od času hlučno je. Nám to naštěstí nevadí, protože spíme jak polena.

Ale víc mě děsí pocit, že si nemůžu večer posedět na balkóně a třeba i po 22 hodině si popovídat s přáteli. Říkám popovídat, ne řvát a hlučit. Britská není první bytový objekt, kde bydlím a nikde s tímto problém nebyl. Samozřejmě až na výjimky. Ale pokud se člověk bavil normálně, tak v létě třeba i ve 2 v noci nikoho nerušil. Holt asi super akustika na Britské??? :-)

Takže - pokud budu někdy někoho rušit vysedáváním na balkóně, tak se předem omlouvám a prosím o upozornění. Protože v rámci hledání té správné hladiny hluku je dost možné, že ji překročím. A s variantou, že po 22h smím na balkóně jen meditovat, se smířit nechci. Samozřejmě nechci ani otravovat sousedy.

Nejsem nevychovaný a bezohledný soused a nechci rušit ničí spánek. Ale i pokud mě někdo vzbudí, tak chápu, že má prostě jednou za rok narozeniny, asi slaví, zavřu okno a spím. Pokud to není v jednom bytě pořád dokola samozřejmě Cool
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)