Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nefungující notebook - automaticky se spouští jeden program
#1

HELP ! Sice přímo nesouvisí s fórem, ale Jana je teď v Budějcích a jak si včera dělala srandičky o mém byciklování, tak jí začal blbnout komp a nemůže psát maily ani do fóra. Jde o to, že na notebooku s W7 se jí při psaní mailu začal spouštět Media Player a brání jakékoli jiné činnosti. Spustí se při stisku jakékoli klávesy. Tenhle problém jsem už řešil před časem, stejně se spouštěl Media Center a nešel vypnout. Když jsem ho odinstaloval tak se místo něj spouštěl Media player. Když jsem ho zakázal, tak místo toho se spouštělo chybové hlášení, že to nemůže spustit aplikaci a bránilo používání jakéhokoli jiného programu. Vyřešil kompletní reinstalací. Teď po několika měsících to zase začalo. Nevíš v čem by to mohlo být ? V sobotu jedu do Budvajzu a rád bych to vyřešil. Noťas jsme koupili mamince aby měla přístup na net a připravuju spojení přes SKYPE. V hardware to očividně není, to by to blblo i po reinstalaci, virus tam není a na netu k tomu nic nenašel.
Odpovědět
#2

Nemá promáčknutou na noťasovi nějakou mediální klávesu která spouští ten player? Jina opravdu nezbude než widle přeinstalovat...

Kryton Napsal(a):HELP ! Sice přímo nesouvisí s fórem, ale Jana je teď v Budějcích a jak si včera dělala srandičky o mém byciklování, tak jí začal blbnout komp a nemůže psát maily ani do fóra. Jde o to, že na notebooku s W7 se jí při psaní mailu začal spouštět Media Player a brání jakékoli jiné činnosti. Spustí se při stisku jakékoli klávesy. Tenhle problém jsem už řešil před časem, stejně se spouštěl Media Center a nešel vypnout. Když jsem ho odinstaloval tak se místo něj spouštěl Media player. Když jsem ho zakázal, tak místo toho se spouštělo chybové hlášení, že to nemůže spustit aplikaci a bránilo používání jakéhokoli jiného programu. Vyřešil kompletní reinstalací. Teď po několika měsících to zase začalo. Nevíš v čem by to mohlo být ? V sobotu jedu do Budvajzu a rád bych to vyřešil. Noťas jsme koupili mamince aby měla přístup na net a připravuju spojení přes SKYPE. V hardware to očividně není, to by to blblo i po reinstalaci, virus tam není a na netu k tomu nic nenašel.
Odpovědět
#3

Nemá. Media Plaer nebo Media Centre spustí teprve při stisku jakékoli klávesy na ntb, i funkční, i mimo klávesnici. Přeinstalace to vyřešila jen na čas, nevidím v tom řešení. HW závada by se projevovala pořád. Nějaká rutina spouští volání MC nebo MP. Napadá mě, že v obou případech se projevilo až po nějaké době po připojení na net. Antivir nic nenašel, rizikové stránky nenavštěvovány. Na netu našel nějaké podobné stížnosti, ale ne řešení krom reinstalace. Já mám XP a bez problému. Zkusím prošťourat, chyba není v MP,MC, ale možná v nastavení ovladače klávesnice a funkčních tlačítek. Nechtěl bych se tím živit, krvavé oči až do rána.
Odpovědět
#4

Starší téma, ale možná pomůže:
http://social.technet.microsoft.com/Foru...ea376f4f6c
Odpovědět
#5

Pokud byste chtěli, zabývám se IT do hlouby, bydlím na Svitákové - můžete se po domluvě zastavit. Kdyžtak mě kontaktujte přes e-mail na foru.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)