Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TV programy na společné televizní anténě
#76

Ricky Napsal(a):Napsal jsem ti PM.
To je tajny ta cena?
Odpovědět
#77

Není, ale nemusí to platit pro Vaše objekty B,C v takovém rozsahu jako je objednáno na A. Psal jsem Danovi ať si to nechá nacenit.
Odpovědět
#78

Přes víkend jsem testoval a už nám v budově A běží na STA v DVB-T navíc i multiplex 4 a regionální síť 4. (CT1 HD, NOVA HD, Fanda, Smíchov, TV Pohoda, Inzert TV, Šlágr TV, Metropol TV) Navíc se podařilo do STA pustit i FM rádio, signál je perfektní - stačí využít druhou zdířku v zásuvce.
Odpovědět
#79

Super! Večer vyzkouším Cool
Odpovědět
#80

Nová zpráva - na kanále 46 - spolu s Metropol TV a Noe TV začne od 21.12. vysílat kvalitnější a hodnotnější program - ČT 4 - HD - kdo má zájem bude muset znovu pravděpodobně přeladit...
Odpovědět
#81

http://www.parabola.cz/clanky/4859/ct-sp...igital-tv/
Odpovědět
#82

Dotaz? Je zájem o příjem nových kanálů na společné anténě? Na mysli mám hlavně dětskou ČTBig Grin, ČT Art a Očko Expres?
Odpovědět
#83

ano, za mě určitě. Myslela jsem, ze to bude automaticky (a rozladila celou TV, jak jsem ji hledala). Tez bych se chtela zeptat, zda nevite, jak si naladit programy v "HD". V nabídce sice jsou, ale vidím je černé, tedy bez singnálu. Diky
Odpovědět
#84

Zadali jsme požadavek specializované firmě aby provedla úpravu STA tak abychom měli příjem všech nových i budoucích multiplexů. Nové programy se objeví automaticky bez přelaďování pokud to máš v nastavení telky zapnuté. HD uvidíš pokud máš v televizi podporu MPEG-4.
Odpovědět
#85

Super, tak to je dobře.
Ano, vím, že se objevují, ale tím, že se neobjevily, jsem hledala příčinu, proč a proto jsem ladila.
Diky za info, zkusim zjistit co to MPEG-4 je a zda to má TV má.
Odpovědět
#86

Předpokládám, že toto se týká všech, kteří nemají žádné předplacené TV kanály a přijímají TV na společnou anténu? V tomto případě by se tedy mělo jednat o nabídku UPC mini.

Ricky Napsal(a):Zadali jsme požadavek specializované firmě aby provedla úpravu STA tak abychom měli příjem všech nových i budoucích multiplexů. Nové programy se objeví automaticky bez přelaďování pokud to máš v nastavení telky zapnuté. HD uvidíš pokud máš v televizi podporu MPEG-4.
Odpovědět
#87

STA a UPC jsou dva rozdílné zdroje signálu, kdo využívá internet od UPC má jejich nabídku UPC mini, kdo vůbec nemá smlouvu s UPC, tak běží přes anténu na střeše... bohužel tam se s každým novým multiplexem musí udělat úprava a přidat kanálový zesilovač, který to protlačí do všech bytů.

Vachmajstr Napsal(a):Předpokládám, že toto se týká všech, kteří nemají žádné předplacené TV kanály a přijímají TV na společnou anténu? V tomto případě by se tedy mělo jednat o nabídku UPC mini.

Ricky Napsal(a):Zadali jsme požadavek specializované firmě aby provedla úpravu STA tak abychom měli příjem všech nových i budoucích multiplexů. Nové programy se objeví automaticky bez přelaďování pokud to máš v nastavení telky zapnuté. HD uvidíš pokud máš v televizi podporu MPEG-4.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)