Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Výběr žaluzií do bytu
#1

Jistě jste také našli ve svých schránkách letáček dřevěných žaluzií se vzorkem. Máte někdo zkušenosti s vnitřníma dřevěnýma žaluziema?
Odpovědět
#2

Myslíš ty s tím bambusem? My jsme o nich taky uvažovali, ale jednak jsou dost drahý a jednak jsem si řekli, že by to na těch bílých plastových oknech asi nebylo to pravý. Jinak se dělají i dřevěné a s těmi se prý strašně špatně manipuluje, protože jsou dost těžký. Tak asi takSmile Nakonec volíme klasický horizontální a někde vertikální žaluzie....a hlavně síťky do oken, protože těch zmutovaných komárů je tu fakt strašně moc :mad:
Odpovědět
#3

jo, přesně ty myslím.
A muzu se zeptat u koho to objednávate? Big Grin je jich tolik, že asi nemá moc smysl vybírat :-)
Odpovědět
#4

My tam měli dneska chlapíka z www.ZaluziePraha.cz, přišel mi hodně dobrej. Uvidíme, jak bude vypadat realizace. Ale kontaktovala jsem i další, např. starlux, chlapík to dvě hodiny přeměřoval a nakonec mi ani neposlal cenovou nabídku, neustále sliboval (jak vlk v pohádce o neposlušných kůzlátkách Rolleyes ), ale neposlal...ztráta času.
Odpovědět
#5

Díky díky Smile mám také jednoho pána, co mi dělá obložky, ale toho nevím, kdy ke me dostanu. Udělám výběrové řízení z letáčku ze schárnky a uvidím Big Grin pak dám info, pro co jsem se rozhodla

měla jsem u sebe jeste cloveka na venkovní žaluzie, na ty dve okna co mám + balk. dveře mi vypočítal cenu přes 35tis. je to normální nebo mě natáhl?
Odpovědět
#6

Tak to bohužel netuším, venkovní žaluzie si dělat nenecháváme Rolleyes
Odpovědět
#7

medvidku řekla bych že ta cena de záleží jaké ty žaluzie jsou a jak máš velká okna.
Odpovědět
#8

ledni-medvidek/ Já si dělal před 4mi měsíci také orientační poptávku na 5 ks žaluzií o celkové ploše 23,3 m2. Z 6ti poptaných firem se ozvaly 2:
  • Perfecta - hliníkové žaluzie F80, cena bez DPH včetně dopravy a mnotáže 48.000,- Kč
  • Rolrols - hliníkové žaluzie C65, cena bez DPH včetně dopravy a montáže 106.000,- Kč Rolleyes

Jelikož obě varianty vyžadovaly na můj vkus příliš velké schránky, které by jednak lezly před vnější líc fasády, a jednak by v nadpraží z části překrývaly zasklení, uvažoval jsem ještě o protislunečních roletách SunStop od firmy Maron. Poptávku jsem nedělal, ale podle ceníku Maron-u by vyšly bez DPH a bez dopravy a montáže na cca 32.000,- Kč.

Nakonec jsme se z finančních důvodů na stínění oken zatím vykašlali. Nejsympatičtější mi však byly ty rolety Maron.
Odpovědět
#9

já měl nabídku od ROLLO z Hostivice na 16 000.-
Odpovědět
#10

Perfectu jsem mela a ty mi to tak vypočítali, mám jedno 3okno, dvere balk., velké dvojokno a jedno malé rohové okínko, ale možná se na to také vybodnu a nejdříve dám vnitřní žalužky, stejne jsem se rozhodla, že si nedám záclony Smile

Rollo - to zní dobře, zkusím je také oslovit, díky za typ Wink
Odpovědět
#11

Vracím se k tématu "žaluzie", které jsme řešili až nyní v listopadu. Z letáčků ve schránce jsme se nakonec rozhodli pro pana Tomáše Matochu. Máme nejen žaluzie, ale i dobrý pocit z dobře odvedené práce. Pan Matocha je ochotný, rychlý. Materiál kvalitní a hlavně je levný. Za horizontální žaluzie do bytu 3+kk si naúčtoval 6.000,- Kč. To je velmi slušné. Pokud má někdo, tak zde je kontakt: 777743374, tomas.mat@seznam.cz, nebo http://welcome.to/zaluzie. Nabízí i okenní a dveřní sítě proti hmyzu!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)