1

Téma: Nove / neprectene prispevky

Vlezu na forum, mam tam treba oznaceny 3 topicy, ze je tam novej prispevek. Vlezu do prvniho prectu, popr. odepisu. Vratim se na obsah fora a uz mi to oznacenu neprectenejch / novejch topicu zmizi.

Je to celkem potom neprehledny a musim ject podle data, kdy byl posledni prispevek vlozen.

Dokazes s tim neco udelat, Dane?

2

Re: Nove / neprectene prispevky

Hmm, mně to nedělá, resp. teď jsem přišel, klikl nahoře na "Nové příspěvky" (tam jsem měl asi 5 vláken s novým příspěvkem), klikl na první, přečetl, schválně se vrátil přes úvodní stranu (normálně dávám zpět a čtu dál), znovu klikl na nové příspěvky a ty nepřečtené tam stále byly ...

3

Re: Nove / neprectene prispevky

Update - jsou tam stále, i když jsem napsal příspěvek.

4

Re: Nove / neprectene prispevky

Teď jsem pročetl všechny nové příspěvky a když kliknu nahoře na "Nové příspěvky", tak tam stále jsou uvedeny všechny nové od poslední návštěvy (jen od nich zmizel ten pododkaz vedoucí přímo na nepřečtené a také zmizelo zabarvení čtverečku do tmavě modra). Možná je to tím, že se neodhlašuju mezi návštěvami?

5

Re: Nove / neprectene prispevky

Hmm ... ted mi to taky slo, taky se neodhlasuju.
Zkusim vypozorovat, kdy mi to dela.

Nevertheless, dik za ochotu :-)

6

Re: Nove / neprectene prispevky

jsem se chtěl zeptat co jsou to ty modré čtverečky? Nové téma které jsem já nečetl , nebo ještě nikdo nečetl nebo jak... trochu se ztrácím v tématech, i když je to krásně členěno...

7

Re: Nove / neprectene prispevky

Ano, modrý čtvereček je téma, které jsi zatím nečetl. Stejně tak je u kategorií/vláken uveden text "Nové příspěvky", který směřuje přímo na nové příspěvky.

Podobnou funkci má i odkaz nahoře "Nové příspěvky".

"Témata bez odpovědi" také nahoře ukáže témata, které někdo založil, ale zatím tam není žádná odpověď (např. pokud budete chtít poradit, můžete takto najít všechna témata, kde nikdo na dotaz neodpověděl).

8

Re: Nove / neprectene prispevky

Ha, ted jsem na to prisel.

Po delsi dobe sem vlez na forum a mel sem cca. 4 fora s neprectenejma odpovedma. Vlez sem do prvniho co me napadnul, ale zustal jsem v tom jako kdyz si ctu ten prispevek. Ale v tyhle "pozici" sem zustal docela dlouho ( treba 3/4 hodiny ). Vratil jsem se na obsah fora a uz sem mel vsechny oznacene jako prectene... jeste to nekdy zkusim udelat umyslne smile

9

Re: Nove / neprectene prispevky

Těžko říct, jestli je to chyba nebo vlastnost nebo je to ještě jinak wink

10

Re: Nove / neprectene prispevky

Stalo se mi to same.

11

Re: Nove / neprectene prispevky

Přemýšlel jsem nad tím a přijde mi to jako správné fungování - pokud se navštíví fórum, nové příspěvky jsou označeny jako nové. To, že při další návštěvě (nebo po 30 minutách nečinnosti s otevřenou stránkou) již nejsou uvedeny jako nové, mi přijde jako správné.

12

Re: Nove / neprectene prispevky

To si nemyslim. Novej prispevek ma bejt oznacenej jako novej dokud si ho clovek neprecte ( neklikne na nej ). Kdyz budu mimo pocitac treba 3 dny, tak se mi taky nezacnou clanky postupne samy "cist". Pokud ja na ten clanek, topic, kde se nachazi novej post nekliknu, tak by clanek mel zustat neprectenej.

13

Re: Nove / neprectene prispevky

Nové nerovná se nepřečtené.

Pokud budeš mimo počítač tři dny a nenavštívíš fórum, všechny příspěvky, které od té doby přibyly, budou označeny jako nové. Tenhle problém se týká toho specifického případu, kdy navštívíš fórum, ale nepřečteš vše nové - při příští návštěvě tyto příspěvky již jako nové označeny nejsou. Má to svou logiku - např. nemusíš chtít číst vše.

Díval jsem se na jiná fóra a stejně funguje např. vBulletin a zřejmě i další.