1

Téma: Zápach z psích granulí

Dobrý den,

pokud vám také vadí zápach z psích granulí, který pochází z továrny Vafo v Chrášťanech, přidejte se na Facebooku do skupiny Stop smradu z granulí v Praze! https://www.facebook.com/groups/308461709734657/
Čím více nás bude, tím bude boj proti zápachu účinnější.

Naleznete tam veškeré kontakty, na které je možné zasílat stížnosti na zápach. Chystá se i založení občanského spolku, můžete se též přidat. Občanský spolek může na rozdíl od jednotlivců zasahovat i do řízení o integrovaném povolení. Středočeský kraj schválil Vafu integrované povolení na rozšíření výroby o 3. výrobní linku, a to i přes nesouhlasné stanovisko Magistrátu hl. m. Prahy a České inspekce životního prostředí. V současné době běží odvolání... Pokud nedopadne, můžeme se připravit na znásobeni smradu.

Praha 13 proti Vafu nijak nezasahuje, jak je zřejmé i z článku v posledním Stopu, kde starosta Vodrážka dokonce opravdu doslovně cituje lživé argumenty Vafo..

Zároveň prosím hlaste zápach na https://smradek.eu

2

Re: Zápach z psích granulí

Děkuji za odkaz. Osobně mi ten zápach hodně vadí, obzvlášť v létě když se v Britské nedá spát bez otevřených oken, a pak se probudíme v noci a celý být nám smrdí jako ve Zverimexu :-(.

3

Re: Zápach z psích granulí

Dobrý den, spolek již existuje. Zakládaly jej mimo jiné i dvě naše stranické kolegyně ze Zelených a Pirátů pro 13. Prosím, sledujte FB skupinu a společně se zapojte se spolkem na obranu našeho životního prostředí a kvalitu ovzduší:-) nejste sami, kdo si koupili předražený byt v místě, kde se nedá dýchat. Díky, Michaela

Naposledy upravil: misisska (2019-03-16 22:08)