26

Re: Neteče teplá voda

Já bydlím ve 4. patře a taky musím nějaký ten litr odpustit, podle mě je to ale běžné.

27

Dobré odpoledne, my jsme ve 3. patře a je to bohužel jak říkáte, pořád odpoštíme, aby začala téct teplá voda, tento problém mi přijde nejhorší v kuchyni, v koupelně začne teplá voda téct mnohem rychleji. Z předchozího bydlení na to nejsme zvyklí, tak nevím, zda je to normální smile

28

Teče Vám teplá voda resp. horká (jako obvykle) ? V A5 ne...

29

Zavolat na Dalkii tel. 800 800 860 oznámit jim že neteče teplá voda a dát vědět ostatním vlastníkům semka na fórum že se tam už volalo aby tam nevolali ostatní zbytečně. Voda prý již teče a v systému vidíme že opravili mixážní čerpadlo.

30

Tak se zdá, že teplá voda opět neteče... večer tekla.

31

Stejné i u nás v A4 ráno; studená voda za cenu teplé  sad

32

A1, teče Vám teplá voda?

33

Jako vždycky volali jste již Dalkii?
Tohle jsem našel v jejich systému.

Čas otevření
    24.11.2014 9:34:06
Čas přidělení
    24.11.2014 9:42:10
Maximální čas
    24.11.2014 11:04:06
Čas zásahu
    24.11.2014 11:15:55

Důvody zásahu

Důvod zásahu
    Dodávky médií
Poddůvod zásahu
    Teplá voda
Váš popis důvodu
    teče kalná,rezavá TUV, - požadavek na kontrolu - TUV cirkulace měla být provedena montáž filtračního zařízení

Zpětná informace

Komentář
    bude provedeno odkalení p.Kauzál ve večerních hodinách mezi 22:00 - 23:00 hod.

34

Carlos napsal:

Mám trochu odlišný dotaz, ale týkající se teplé vody. Pokaždé, když potřebuji teplou vodu, tak musím odpouštět, než začne téct teplá! Odhaduji to tak na 10 litrů denně. Pokud 3 hodiny nepoužívám teplou, tak to opět znamená odpustit studenou vodu. Předpokládám, že je špatně izolovaná přípojka od hlavního rozvodu TUV. Nevím zda na to má vliv, že mám byt v přízemí. Nicméně odhadem jde o náklad ca 800,- Kč/rok, který vypouštím odtokem nevyužitý...
Myslíte, že je to standardní... Je to ve vašich bytech podobné? Děkuji

U mně je to taky tak, neustále odpouštění, aby tekla teplá voda.

35

EK napsal:
Carlos napsal:

Mám trochu odlišný dotaz, ale týkající se teplé vody. Pokaždé, když potřebuji teplou vodu, tak musím odpouštět, než začne téct teplá! Odhaduji to tak na 10 litrů denně. Pokud 3 hodiny nepoužívám teplou, tak to opět znamená odpustit studenou vodu. Předpokládám, že je špatně izolovaná přípojka od hlavního rozvodu TUV. Nevím zda na to má vliv, že mám byt v přízemí. Nicméně odhadem jde o náklad ca 800,- Kč/rok, který vypouštím odtokem nevyužitý...
Myslíte, že je to standardní... Je to ve vašich bytech podobné? Děkuji

U mně je to taky tak, neustále odpouštění, aby tekla teplá voda.

Jj. Mame to stejne. Uz jsem si zvykl :-))  Ale na druhou stranu lepsich 800 rocne, nez rezavou vodu, co resi v Acku ;-((

Naposledy upravil: Danny (2014-11-25 22:23)

36

Instalatér by to asi popsal lépe, ale aby tekla pořád teplá, tak by na teplé musela být vracečka. To znamená že trubka nekončí v kohoutku, ale pokračuje zpátky až ke zdroji. Musí tam být neustálá cirkulace vody, ta se zajišťuje třeba čerpadlem nebo gravitací. I v této zpátečce se voda oclazuje, takže se voda pořád hohřívá. Myslím že ja kpíšete 800 za rok, tak by vracečka vyšla dráž. To je můj odhad. Takže vracečky se spíš hodí podle mě pro rodinné domy a to jen na kohoutky které jsou hodně používané, jinak ne. A k té izolaci trubek. Kdyb nebyly trubky izolované, tak věřte, že k vám ta teplá ani nedoteče.  lol

37

teče vám teplá? nám v B3 neee :-(

38

tece vam tepla voda..¿ hmm

39

fanosik napsal:

tece vam tepla voda..¿ hmm

Tento týden byly pořád nějaké problémy s vodou, stále ji někdo vypínal. Ve středu nám přišla uklízečka a psala mi, že neteče voda vůbec. Správce o ničem neví, tak to asi dělají vodárny...

40

Ve stredu byla havarie. Viz PVK a jejich oznameni na strankach. Nevim, jestli to tam jeste bude., ale, chodi mi sms a ve stredu prisla s moznym omezenim dodavek z duvodu havarie.

41

Dobrý den,

teče Vám teplá voda? U nás od včerejška teče jenom studená.

42

Dančo na kterém objektu bydlíš?

43

Je to objekt E

Ricky napsal:

Dančo na kterém objektu bydlíš?

44

Nezbývá nic jiného než se zeptat sousedů a potom nahlásit telefonicky poruchu.