1

Téma: Fajčenie na balkóně

Ahojte,

posledne dni ma irituje silny kurak niekde na A2+-, ktory si dopraje cigaretku na balkone hadam i kazdu pol hodinu. Ten smrad ide do bytu. Dost neprijemne je to prave v tomto teple, kedy clovek vetrat proste musi. Zatial sa mi nepodarilo zistit, o koho sa jedna.

Apelujem na tych, ktorych sa to tyka, kupte si prosim elektronicku cigaretu alebo aspon zmente znacku. To co fajcite cmudi a smrdi neskutocne.

Dakujem

Naposledy upravil: LukasK (2018-07-29 23:14)

2

Re: Fajčenie na balkóně

Souhlas, je to bezohledné, když si kuřáci dopřávají cigarety na balkonech a terasach a ostatní si nemohou otevřít okno, aniž by ten smrad měli v bytě. Nejvíc mě to štve v noci, když jdem spát a otevřeme si na noc okna a někdo nám nahulí do bytu. Když spime, tak nestiháme tak rychle reagovat zavřením okna. Už jsme si kvůli tomu pořídili klimatizaci, ale nemůžu ji mít pustenou pořád. Jen taková myšlenka, možná dotaz na správu nebo výbor, ale v domovním řádu je uvedeno, že se nesmí kouřit ve společných prostorách domu, přičemž jsou balkony a terasy definovány jako společné prostory....

3

Re: Fajčenie na balkóně

Ono je otázka jestli je právně vůbec možné zakázat kouření na balkonech, mám pocit, že to není v souladu s občanským zákoníkem.