1

Téma: Čipy ke vstupním dveřím

O dokoupeni cipu jsme taky premejsleli a stale premejslime... dostali sme pouze dva ( asi jako kazdej ) a klice od bytu 4. Takovy celkem neprakticky, do bytu se dostanes, ale k bytu uz ne smile Sme dva a tak nezbyde zadnej nahradni.

Muzes, Blue, potom dat vedet co ten cip stoji? Doufam, ze to nebude neco jako u PRE. Das 2000, nebude tvuj a kdyz s nim neco udelas, tak dostanes jeste pokud 5000 a cip ti seberou...

2

Re: Čipy ke vstupním dveřím

Dneska jsem mluvila se správcem, objednávali je v Německu, proto to tak trvá. Prý vyjde jeden cca na 100 Kč, to jde, ne? smile

3

Mě irituje v dnešní době techniky sundavat okénko u auta a ručně otvírat vrata od garáží. Pokusím se zjitit jestli nějaká firma dokáže vyslat ten náš signál z chipu na dálku cool

4

2 ricky: A kdyby se mi i automaticky mohlo zaparkovat auto, tak to by bylo úplně super:D Ne, si dělám srandu. Ale nebylo by od věci, kdyby dali ty zrcadla do zatáček. Ale to už asi bude na SVJ....

5

Potřebuji k tomu znát výrobce těch dveří, případně dodavatelskou firmu našich chipů ("chip chip chip a dejl zákon hájí.... neutral v tomto kraji") furt mi to zní v hlavě při zmínce o čipech smile  smile  smile

Ricky napsal:

Mě irituje v dnešní době techniky sundavat okénko u auta a ručně otvírat vrata od garáží. Pokusím se zjitit jestli nějaká firma dokáže vyslat ten náš signál z chipu na dálku cool

6

Ricky napsal:

Počkej, jak jako, že otvíráš vrata ručně...mně se otvírají automaticky lol  lol  lol

7

Je to firma Hormann

8

Napsal jsem jim... uvidíme.

Walker napsal:

Je to firma Hormann

9

Pls. dají se někde dokoupit čipy? Mám sice ty dva, ale s ohledem na rostoucí přírůstek v rodině akutně potřebuju třetí. Díky

10

Komtaktuj správce. Zařídí přidělání dalších.

11

Bartys napsal:

Komtaktuj správce. Zařídí přidělání dalších.

Díky, dělá to ještě pan Šimeček (simecek@ppmas.cz)?

12

Ano.